مرکز پتو مسافرتی خارجی القصر با قیمت ویژه

مرکز پتو مسافرتی خارجی القصر با قیمت ویژه
 • مرکز پتو مسافرتی پاندا با قیمت های ویژه و رقابتی، بهترین مارک های خارجی و داخلی را برای خرید عمده در اختیار شما قرار داده است که پتو مسافرتی القصر، نمونه یکی از پتوهای خوب و پرفروش می باشد.

  پتوهای مسافرتی القصر یکی از نمونه های ارزان قیمت چینی می باشد که در ایران هم این پتوها، بازار خوبی از آن خود نموده است و دلیل این امر، وزن سبک و قیمت های مناسب و طرح های متنوع آن می باشد.

  پتوهای مسافرتی چینی از مهم ترین ویژگی هایی که دارند و منجر به فروش بیشتر آن ها در بازار شده است مربوط به قیمت های مناسب آن ها است.

  پتو مسافرتی با امکان خرید عمده

  آنچه در این مقاله می خوانید:

  مرکز پتو مسافرتی با امکان خرید عمده

  مرکز پتو مسافرتی قصد دارد تا عرضه کننده پتوهایی باشد که هم شناخته شده هستند و هم قیمت های مناسبی دارند و این دو ویژگی از پارامترهایی می باشند که می تواند در داشتن یک فروش مناسب، تاثیر گذار باشند.

  امروزه در واردات مارک های خارجی  پتو مسافرتی، برندهای متعددی وارد شده اند که پتو مسافرتی القصر، اسفیلا و … از جمله این موارد می باشند.

  پتو مسافرتی چینی القصر

  پتو مسافرتی چینی القصر

  پتو مسافرتی القصر یک نفره دارای اندازه ۲۲۰*۱۶۰ سانتی متر با وزن ۶۰۰ گرم می باشد و پتو مسافرتی دونفره آن هم دارای ابعاد ۲۴۰ * ۲۲۰ سانتیمتر و وزن ۹۰۰ گرم می باشند.

  همانطور که از وزن و مشخصات پتوهای گفته شده، مشخص می باشد، این مدل پتوها از کیفیت خوبی برخوردار هستند که شما برای پخش در بازار، انتخاب نمایید.

  بهترین قیمت عمده فروشی پتو

  بهترین قیمت عمده فروشی پتو

  قیمت عمده فروشی پتو بسته به نوع پتو و مارک هایی که دارند می تواند متغیر باشد که در بهترین حالت ممکن می توانید با شرکت پاندا، شروع به همکاری نموده و از بهترین محصولات ما بهره مند شوید.

  علاوه بر پتوهای مسافرتی خارجی، انواع مدل پتوهای خوب و باکیفیت سنگین هم ارائه می شوند که تمامی آن ها در دسترس شما مشتریان می باشد.

  امتیاز شما به این مقاله

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مدیر فروش
  نیره آشوری
  مدیر فروش
  09125824399