خرید روتختی سه بعدی دونفره در شیراز

خرید روتختی سه بعدی دونفره در شیراز
 • خرید روتختی سه بعدی در شیراز به صورت عمده از طریق سایت های معتبر اینترنتی امکان پذیر می باشد که سبب شده افراد زیادی از این روتختی ها استقبال کنند.

  استفاده از تکنیک چاپ دیجیتال سه بعدی روی انواع محصولات خانگی از جمله لوازم خواب رونق پیدا کرده است. روتختی سه بعدی در واقع همان ملحفه اصلی تخت خواب شما است که روی پارچه آن را با دستگاه پرینتر دیجیتالی مخصوص چاپ نموده اند به طوری که وقتی شما به روتختی نگاه می کنید احساس می کنید که تصاویر دارای عمق بیشتری هستند.

  روتختی سه بعدی می تواند از ابعاد ۱۶۰ سانتی متر در ۲۰۰ سانتی متر در مدل های یک نفره تا ۲۲۰ در ۲۴۰ سانتی متر در مدل های دو نفره را در برگیرد.

  مزایای خرید روتختی سه بعدی

  آنچه در این مقاله می خوانید:

  مزایای خرید روتختی سه بعدی در شیراز چیست؟

  یکی از دغدغه های اکثر افراد، ایجاد هماهنگی بیشتر بین لوازم مختلف موجود در اتاق خوابشان است. اکثر روتختی ها معمولا دارای طرح های نسبتا قدیمی هستند که با دکوراسیون اتاق های امروزی هماهنگی ندارند.

  اما در مورد روتختی سه بعدی موضوع متفاوت است. با توجه به جدید بودن این تکنولوژی شما با مدل های کاملا یکپارچه با دکور اتاق خواب مدرن امروزی روبرو خواهید شد.

  روتختی سه بعدی از چند تکه تشکیل می شود؟

  روتختی سه بعدی از چند تکه تشکیل می شود؟

  روتختی سه بعدی یک نفره در ۴ تکه و روتختی های دو نفره نیز به صورت ۶ تکه تولید می شوند. این تکه ها شامل ملحفه کش دار، روبالشی و لحاف اصلی می باشد.

  تفاوت بین مدل یک نفره با دو نفره اغلب در تعداد روبالشی ها است. این مورد در روتختی دو نفره ۴ عدد و در مدل یک نفره ۲ عدد می باشد.

  روش مراقبت از روتختی سه بعدی چگونه است؟

  روش مراقبت از روتختی سه بعدی چگونه است؟

  با توجه به این که کالای خواب به طور مستقیم با پوست بدن شما در ارتباط است باید در مراقبت آن دقت لازم را داشته باشید.

  در صورتی که پارچه روتختی سه بعدی شما از جنس نخ میکرو باشد می توانید آن را با ماشین لباسشویی بشویید. دمای ماشین را روی ۳۰ درجه قرار دهید.

  امتیاز شما به این مقاله

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مدیر فروش
  نیره آشوری
  مدیر فروش
  09125824399