خرید مستقیم روتختی دونفره مخمل ترک

خرید مستقیم روتختی دونفره مخمل ترک
 • روتختی دونفره مخمل ترک یکی از محصولاتی است که بسیار در بازار فروش بوده و شرکت‌های بسیاری آن را مستقیماً از درب کارخانه و تولیدی در اختیار همه خریداران قرار می دهند.

  قیمت روتختی ترک بسیار مناسب بوده و جنس پارچه استفاده شده در تولیدی روتختی با توجه به قیمت آن با کیفیت می باشد.

   روتختی مخمل ترک یکی از محصولاتی است که که مورد توجه افراد بسیاری واقع شده و این افراد سعی می‌کنند که خرید خود را مستقیما از تولیدی انجام دهند.

  روتختی دونفره مخمل ترک از شش تکه مجزا تشکیل شده که شامل دو عدد روکوسنی دو عدد روبالشی یک روتشکی و یک لحاف روتختی این محصول در انواع رنگ های بسیار شاد و جذاب و طرح های بسیار زیبا تهیه و تولید شده و در بسته بندی بسیار زیبا قرار داده شده است.

  این محصولات به صورت غیر حضوری به فروش می رسند، قیمت تمام شده روتختی ها با توجه به حجم خرید، خریداران متفاوت می باشد برای آنکه بتوانید مقدار بیشتری محصول را خریداری کنید بهتر است که حجم خرید خود را بالاتر ببرید.

  مشخصات روتختی دونفره مخمل ترک

  آنچه در این مقاله می خوانید:

  مشخصات روتختی دونفره مخمل ترک

  روتختی های دونفره مخمل ترک از شش تکه مجزا تشکیل شده که شامل دو عدد روکوسنی دو عدد رو بالشی، یک عدد لحاف روتختی و یک عدد روتشکی می باشد.

  این محصولات از طرح ها و رنگ های متنوع و شیک تهیه شده و طرح‌های روی محصولات با یکدیگر ست شده اند.

  معمولا از روتختی ها برای تزیین اتاق خواب نیز استفاده می شود، روتختی های مخمل ترک بسیار بادوام بوده و قیمت آنها بسیار مناسب می باشد. این محصولات را به راحتی می توانید در ماشین لباسشویی شستشو نمایید.

  قیمت تمام شده روتختی دو نفره

  قیمت تمام شده روتختی دو نفره

  برای آنکه بتوانید قیمت تمام شده انواع روتختی دونفره را به دست آورید باید این قیمت را با توجه به فاکتورهای در نظر بگیرید.

  قیمت تمام شده تمامی محصولات به حجم خرید خریداران وابستگی کامل دارد.

  همچنین به جنس پارچه استفاده شده در تولید محصولات و از همه مهمتر برند شرکت تولید کننده تاثیر بسزایی در قیمت‌گذاری محصولات دارا می باشد.

  برای آنکه بتوانید قیمت نهایی انواع روتختی دو نفره را به دست آورید می توانید با کارشناسان تجاری پاندا ارتباط بگیرید.

  خرید روتختی دونفره مخمل

  خرید روتختی دونفره مخمل

  برای آنکه بتواند روتختی دونفره مخمل را با قیمت مناسب و کیفیت عالی خریداری کنید باید خرید خود را از شرکت های تجاری که در این زمینه فعالیت گسترده‌ای در سراسر کشور دارند، انجام دهید.

  شرکت‌های تجاری سعی می‌کنند که این محصولات را مستقیم از درب کارخانه به سراسر کشور ارسال کنند، و یا اینکه محصولات را به صورت غیر حضوری در اختیار کسانی که توانایی خرید محصول در منطقه خود را ندارند قرار دهند.

  خرید انواع محصولات امروزه به صورت غیر حضوری امکان پذیر شد شده است.

  امتیاز شما به این مقاله

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مدیر فروش
  نیره آشوری
  مدیر فروش
  09125824399