تولیدی روتختی ارزان سه بعدی با قیمت بی واسطه

تولیدی روتختی ارزان سه بعدی با قیمت بی واسطه
 • روتختی ارزان سه بعدی در انواع طرح های شیک و با کیفیت به صورت عمده ارائه می شود و برای خرید این محصولات می توان از طریق سایت های اینترنتی معتبر اقدام کرد.

  در زمان طراحی و چاپ روتختی سه بعدی، تولیدکنندگان کالای خواب روی حجم و عمق بیشتر تمرکز می کنند. با توجه به تنوع در ابعاد و مدل های تشک خواب، روتختی های متناسب با آن نیز وجود دارد.

  روتختی سه بعدی می تواند از ابعاد ۱۶۰ سانتی متر در ۲۰۰ سانتی متر در مدل های یک نفره تا ۲۲۰ در ۲۴۰ سانتی متر در مدل های دو نفره را در بر می گیرد. سایزهای کوچک بیشتر برای مصرف روتختی کودک و روتختی نوجوان را دارد طرح های فانتزی تر استفاده می شود، در عوض برای مدل های دو نفره بیشتر طرح های مدرن و یا مینیمال چاپ می گردد.

  روتختی ارزان سه بعدی یک نفره BOKEH کد 1300

  آنچه در این مقاله می خوانید:

  روتختی ارزان سه بعدی یک نفره BOKEH کد ۱۳۰۰

  این روتختی سه بعدی ۴ تکه می باشد که شامل لحاف، روکش تشک، دو عدد روبالشی می باشد. ابعاد لحاف آن ۲۲۰*۱۵۰ سانتی متر و ابعاد روبالشی آن ۷۰*۵۰ سانتی متر می باشد.

  جنس این روتختی از تترون نخی می باشد که قابل شست و شو در دمای ۳۰ درجه سانتی گراد می باشد. این روتختی به صورت عمده با قیمتی ارزان قابل خریداری می باشد.

  روش مراقبت از روتختی های سه بعدی چگونه است؟

  روش مراقبت از روتختی های سه بعدی چگونه است؟

  با توجه به این که کالای خواب به طور مستقیم با پوست بدن شما در ارتباط است باید در مراقبت آن دقت لازم را داشته باشید.

  در صورتی که پارچه روتختی سه بعدی شما از جنس میکرو باشد می توانید آن را با ماشین لباسشویی بشویید. دمای ماشین را روی ۳۰ درجه سانتی گراد قرار دهید.

  روتختی های سه بعدی از چند تکه تشکیل می شوند؟

  روتختی های سه بعدی از چند تکه تشکیل می شوند؟

  روتختی سه بعدی یک نفره در ۴ تکه و روتختی های دو نفره نیز به صورت ۶ تکه تولید می شوند. این تکه ها شامل ملحفه کش دار، روبالشی و لحاف اصلی می باشد.

  تفاوت بین مدل یک نفره با دو نفره اغلب در تعداد روبالشی ها می باشد. این مورد در روتختی دو نفره ۴ عدد و در مدل روتختی یک نفره ۲ عدد می باشد.

  امتیاز شما به این مقاله

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مدیر فروش
  نیره آشوری
  مدیر فروش
  09125824399