فروش مستقیم پتو نرمینه مدل نرمین

فروش مستقیم پتو نرمینه مدل نرمین
 • پتو نرمینه مدل نرمین در نتیجه فعالیت های فروش اینترنتی، به صورت مستقیم در دسترس خریداران عمده قرار گرفته است. همچنین پتوهای ونلون، پتو نسیم، پتو نگین، پتو مسافرتی سروین هم از دیگر تولیدات این شرکت است که شما برای سفارش می توانید انتخاب نمایید.

  یکی از دیگر تولیداتی که در کارخانه نرمینه بافت کاشان به بازار عرضه می شود مربوط به پتو یک نفره و دونفره نرمین است. این مدل پتو یک نفره دارای ابعاد ۲۲۰ * ۱۶۰ سانتیمتر و با وزن ۲۲۰۰ گرم است که در کارتن های ۱۰ عددی بسته بندی می شود.

  در خصوص پتو دونفره نرمین هم باید گفته شود که تولید آن با ابعاد ۲۴۰ * ۲۲۰ سانتیمتر و وزن ۳۳۰۰ گرم انجام می شود و به عنوان یک پتوی خوب و سنگین وزن شناخته شده است.

  محصولات شرکت نرمینه بافت

  آنچه در این مقاله می خوانید:

  لیست قیمت محصولات شرکت نرمینه بافت

  تولیدات شرکت نرمینه بافت کاشان شامل انواع مدل پتوهای گل برجسته می باشد که در میان آن ها، پتو ونلون نمونه یکی از پتوهای گران و سنگین وزن است.

  تولید پتو دونفره ونلون تک رنگ با ابعاد ۲۴۰*۲۲۰ انجام می شود که وزن ۴۵۰۰ گرم دارد و الیاف ژاپنی در بافت داخلی این پتو مورد استفاده قرار گرفته شده که سبب افزایش کیفیت و ظاهر زیبای آن شده است.

  قیمت پتوی نرمینه گل برجسته

  قیمت پتوی نرمینه گل برجسته

  اگر شما خواهان خرید عمده پتو گل برجسته در بازار باشید، تولیدات شرکت نرمینه بافت کاشان می تواند گزینه انتخابی خوبی باشد که برای نیازهای مختلف، پتوهای خوبی ارائه نموده است.

  پتو نگین هم از پتوهای قیمت مناسب شرکت نرمینه بافت است که تولید پتو دونفره آن با ابعاد ۲۱۵ * ۲۳۵ سانتیمتر و وزن ۲۸۰۰ گرم انجام می شود و در کارتن های ده عددی می توانید برای خرید عمده اقدام نمایید.

  صادرات پتو نرمینه

  صادرات پتو نرمینه مدل نرمین

  انتخاب پتو نرمینه مدل نرمین برای افرادی که فعالیت های صادراتی انجام می دهند می تواند گزینه مناسبی باشد.

  این مدل پتوی پلی استر گل برجسته از قیمت مناسبی برخوردار است و به نسبت از جمله پتوهای سنگین وزن محسوب می شود که در حال حاضر موقعیتی ایجاد شده که بتوانید برای خرید مستقیم از کارخانه اقدام نمایید.

  امتیاز شما به این مقاله

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مدیر فروش
  نیره آشوری
  مدیر فروش
  09125824399