صادرات بالش پر ارزان

صادرات بالش پر ارزان
 • بالش پر ارزان با سطح  کیفی متفاوت در بازار موجود است. این نوع کالا از پر های متنوعی تولید میشود و به صورت های مختلفی قیمت گذاری میشود.

  سطح کیفی انواع بالش های پر راهی است برای صادرات و فروش بالای آن، زیرا این نوع بالش ها به نسبت نمونه هایی که با الیاف های متعددی پر میشوند از قیمت ارزان و مناسب تری برخودار است.

  انواع بالش مرغوب در بازار

   

  آنچه در این مقاله می خوانید:

  انواع بالش مرغوب در بازار

  بالش پر یکی از انواع نمونه های هستند که با استفاده از پر، پُر میشوند. معمولا پر غاز و پر اردک غالب ترین نوع پر است که در این کالای خواب از آنها استفاده میشود.

  این است که طی فرایند تولید کاملا ضد حساسیت و متناسب با انواع پوست تولید میشوند. برخی از این محصول به صورت چهار لایه تولید میشوند و از لایه های پر گیر و روکش های ضد حساسیت برخودارند.

  مرغوب ترین نوع بالش ارزان

   

  مرغوب ترین نوع بالش ارزان

  این کالای خواب، در بازار از الیاف مختلفی تولید و پر میشوند و در مقابل این تنوع باید گفت مرغوب ترین و بهترین آن از فشار بر روی گردن و ستون فقرات جلوگیری کنند و بر اساس حالت خواب شما، بدن را نیز در حالت تعادل و استاندارد نگه دارد. با در نظر گرفتن حالت خواب خود میتوانید نمونه ضد حساسیت و یا الیاف های متعدد موجود خریداری نمایید.

  حاشیه سود صادرات بالش پر

   

  حاشیه سود صادرات بالش پر

  شرکت پاندا انواع پر ارزان را با کیفیت بسیار مرغوب عرضه میکند. با توجه به قیمت مناسب آن، به صورت رقابتی در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

  از طرفی با توجه به قیمت گذاری مناسب برای ان جز اقلام صادراتی نیز قرار دارد. اغلب تجار خارجی در تعداد انبوهی ثبت سفارش دارند و حاشیه سود مناسبی را از طریق صادرات آن برای این شرکت ایجاد نموده اند.

  لذا شما نیز میتوانید برای خرید عمده بالش با همکاران ما در واحد فروش این شرکت در ارتباط باشید. صادرات بالش پر توانسته سودآوری قابل توجهی را برای کشور به همراه داشته باشد.

  امتیاز شما به این مقاله

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مدیر فروش
  نیره آشوری
  مدیر فروش
  09125824399