صادرات تشک دونفره سفری ارزان به اربیل عراق

صادرات تشک دونفره سفری ارزان به اربیل عراق
 • تشک دو نفره سفری از جمله مدل های تشک می باشد که بیشتر افرادی که اهل سفر هستند استقبال می کنند و به راحتی قابل حمل و جا به جایی می باشند.

  تشک های سفری برای هر فردی که به سفر می رود بسیار پر کاربرد می باشد زیرا دارای وزنی سبک و قابل شست و شو می باشد که به راحتی می توان با خود حمل کرد و خوابی راحت در مسافرت داشت.

  مسئله ای که اغلب خریداران تشک به آن توجه می کنند و خرید خود را بر اساس آن صورت می دهند، قیمت روز تشک های مسافرتی می باشد به طوری که هر چقدر ارزان تر باشد از نظر آنها بهتر بوده و می توانند استفاده بهتری از آن ببرند.

  تشک دو نفره سفری بادی

  آنچه در این مقاله می خوانید:

  تشک دو نفره سفری بادی

  تشک های مسافرتی دو نفره نسبت به تشک های مسافرتی یک نفره بیشتر مورد استقبال قرار می گیرند. افراد مختلفی از این نوع تشک استفاده می کنند.

  تشک های بادی که یک نوع تشک مسافرتی می باشد به دلیل اینکه از مواد اولیه محکم و مقاوم تولید می شوند و همچنین دارای طول عمر زیادی هستند طرفداران بیشتری دارند.

  یک تشک بادی باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

  یک تشک بادی باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

  به علت اینکه بسیاری از افراد از تشک های بادی در سفر استفاده می کنند پس باید به راحتی و در زمانی اندک باد شوند و افراد بتوانند خوابی آرام پس از خستگی داشته باشند.

  یک تشک بادی باید در اندازه استانداردی باد شود تا باعث گرفتگی بدن نشود و از کیفیتی عالی و نرمی بسیار زیادی برخوردار باشد.

  قیمت تشک های مسافرتی تک نفره

  قیمت تشک های مسافرتی تک نفره

  انواع مدل تشک های مسافرتی در بازار موجود است مانند مدل صنم، کامفورت و … که قیمت قیمت این تشک ها با جنس و کیفیت تشک رابطه مستقیم دارد.

  هر چقدر جنس و الیاف به کار برده شده در تشک مرغوب تر و عالی تر باشد به همان مقدار قیمت هم بیشتر است و همچنین رنگ و طرح تشک نیز بر روی قیمت تاثیر گذار است.

  امتیاز شما به این مقاله

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مدیر فروش
  نیره آشوری
  مدیر فروش
  09125824399