صادرات پتو نگین نرمینه دونفره به عراق

صادرات پتو نگین نرمینه دونفره به عراق
 • پتو نگین نرمینه تک رنگ برای صادرات، مقرون به صرفه با حاشیه سود مناسب می باشد. این پتوی یک نفره دارای کارتن های ۱۴ تخته ای و دونفره ۱۰ تخته ای می باشد. اگر خواهان تجارت با بازار عراق هستید، تولیدات نرمینه بافت کاشان گزینه مناسبی باشد.

  شرکت های پتو بافی همواره در تلاش هستند تا تنوع محصولات خود را گسترش دهند. در همین خصوص شرکت نرمینه بافت کاشان، عرضه کننده پتوهای زیر می باشد:

  • نرمین طلایی
  • نرمین
  • نگین
  • نسیم
  • سروین
  • نوزاد
  • نوجوان

  پس با وجود چنین تنوعی، می توان انتظار بهترین پاسخگویی برای مشتریان را داشت. دلیل این امر، وجود نیازهای مختلف در بازار می باشد.

  پتو نگین

  آنچه در این مقاله می خوانید:

  پتو نگین نرمینه گل برجسته

  معرفی پتو نگین نرمینه بافت کاشان، می تواند مشتری را در امر خرید، یاری نماید. پتو یکنفره نگین، به صورت تک رنگ تولید می شود. ابعاد این پتو، ۲۱۰*۱۵۰ با وزن ۲۰۰۰ گرم می باشد. اگر بخواهیم وزن پتو با بسته بندی را ارائه نماییم، تا ۲۳۰۰ گرم می توان انتظار داشت.

  اما در بیان مشخصات پتو دونفره نگین هم وزن ۲۸۰۰ گرم با ابعاد ۲۳۵*۲۱۵ را می توان گفت. اگر بخواهید این پتو را از درب کارخانه تهیه نمایید، بدون شک بهترین قیمت در دسترس شما قرار می گیرد.

  خرید انواع پتو

  خرید انواع پتو های نرمینه به چه صورت می باشد؟

  در دنیای امروز، شاهد تغییر روش های ثبت سفارش انواع پتو هستیم. دنیای مجازی، کمک شایانی به کاهش هزینه ها و افزایش سرعت ارتباطات نموده است. پس اگر خواهان سفارش عمده انواع پتوهای نرمینه هستید می توانید از بستر ایجاد شده استفاده نمایید. بارگیری یک تریلی پتو، نیاز به ۲۷۰ کارتن از نمونه های مختلف دارد. پتوها بر اساس وزن هایی که دارند، در کارتن ها با تعداد مختلفی بسته بندی می شوند. اما در نهایت، وزن کلی هر کارتن با هم برابر می باشد.

  صادرات پتو های ایرانی

  صادرات پتو های ایرانی به کشور های دیگر

  کشور ایران با توجه به این که منابع گسترده ای از سوخت را دارد، به همین دلیل قیمت سوخت در کشور ما ارزان می باشد. همین مسئله در کاهش قیمت تمام شده محصولات تولیدی موثر می باشد. شاید برای مردم کشور ما، خرید پتو یا محصول دیگری، گران به نظر برسد اما برای مردم دیگر کشور، بسیار قیمت ها ارزان می باشد.

  پس با در نظر گرفتن چنین فرصتی، می توان به ایجاد موقعیت های تجاری اقدام نمود. این موقعیت های تجاری می تواند در عرصه صادرات پتوهای ایرانی هم باشد. کشورهایی همچون اتریش، رومانی، پاکستان و … متقاضی خرید انواع پتوهای ما می باشند.

  امتیاز شما به این مقاله

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مدیر فروش
  نیره آشوری
  مدیر فروش
  09125824399