صادرات پتو مسافرتی با قیمت درب کارخانه

صادرات پتو مسافرتی با قیمت درب کارخانه
 • پتو مسافرتی با قیمت خوب که بتوان از درب کارخانه خریداری نمود برای صادرات به عراق و افغانستان و پاکستان و دیگر کشورها مناسب خواهد بود که می توانید پتوهای تولیدی شرکت باران را انتخاب نمایید.

  امروزه تولید کننده های پتو در بازار، به خوبی به این امر واقف هستند که یکی از نیازهایی که تاجران برای خرید عمده پتو دارند مربوط به این است که بتوانند سفارشات خود را مستقیم از کارخانه تولید کننده تامین نمایند.

  در رسیدن به این هدف هم، اینترنت و سایت و مسیرهای غیر حضوری است که می تواند بهترین خدمات را به مشتریان ارائه نماید و شرکت پتو باران هم از این مسیر به خوبی استفاده نموده است.

  صادرات پتو مسافرتی

  آنچه در این مقاله می خوانید:

  صادرات پتو مسافرتی با قیمت ارزان

  صادرات پتو مسافرتی با قیمت ارزان می تواند خواسته مشتریان زیادی باشد که در ایران می توانید ضمن همکاری با شرکت تولید کننده پتو باران به این هدف خود دست یابید.

  تولیدات این شرکت پتو بافی، شامل بهترین نوع پتوهای مسافرتی چهارخونه می باشد که با وزن ها و قیمت های متنوعی تولید می شوند که این تنوع، عاملی در پاسخگویی مناسب به نیاز مشتریان شده است.

  کارخانه تولید پتو مسافرتی باران

  کارخانه تولید پتو مسافرتی باران

  کارخانه تولید پتو مسافرتی باران از عرضه کنندگان خوب پتو ایرانی می باشد که این محصول، چه در بازار داخلی و چه صادراتی به خوبی توانسته جایگاه لازم را کسب نماید.

  با توجه به سبک بودن پتوهای فوق که اکثرا وزن های کمتر از ۱۰۰۰ گرم را دارند، کارتن های بسته بندی این مدل پتوها، دارای تعداد ۵۰ عددی به بالا هستند.

  لیست قیمت انواع پتو ارزان چهارخانه

  لیست قیمت انواع پتو ارزان چهارخانه

  پتو ارزان قیمت می تواند انواع مدل پتوهای چهارخانه و یا پتوهای چاپی و … را شامل شود که در لیست قیمت ارائه شده توسط شرکت تولید کننده پتو اصفهان، توانسته ایم وزن ها و کیفیت های مختلف را در اختیار شما قرار دهیم.

  این مدل پتوها به صورت یک نفره تولید می شوند و تفاوت وزن ها به تفاوت در سایز پتو هم منجر شده است و برای دسترسی به لیست قیمت پتو می توانید اقدام به تماس نمایید.

  امتیاز شما به این مقاله

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مدیر فروش
  نیره آشوری
  مدیر فروش
  09125824399