صادرات تشک مسافرتی قیمت مناسب یک نفره ۱۸۵ * ۸۵

صادرات تشک مسافرتی قیمت مناسب یک نفره ۱۸۵ * ۸۵
 • تشک مسافرتی قیمت مناسب که با ابعاد ۱۹۵ * ۸۵ سانتیمتر تولید می شود برای صادرات می تواند گزینه خوبی باشد که بهترین حاشیه سود را به همراه آورد. تشک های شرکت پاندا با توجه به نمونه های متنوعی که دارند گزینه مناسبی برای خرید هستند.

  سرمایه گذاری در بخش کالای خواب در امر صادرات می تواند با سودآوری های قابل توجهی همراه باشد و تشک مسافرتی هم یک محصول کاربردی است که می توان برروی صادرات آن فعالیت نمود.

  کارخانه تولید تشک پاندا در اصفهان یکی از مراجعی است که توانسته تشک های تولیدی خود را با مدل های متنوع ارائه نماید و این تنوع می تواند هم به جنس، هم وزن و هم نوع پارچه و در نهایت، تنوع قیمت ها مرتبط باشد.

  تولید جدیدترین تشک مسافرتی

  آنچه در این مقاله می خوانید:

  تولید جدیدترین تشک مسافرتی قیمت مناسب

  تشک مسافرتی قیمت مناسب با جنس پارچه های فیلامنت تولید می شود ولی اگر دنبال ارزان ترین کارهایی هستید که در بازار به پخش آن اقدام نمایید، تشک های بدون زیپ که با الیاف رنگی تولید می شوند را پیشنهاد می کنیم.

  این نوع تشک ها هم استحکام لازم را به همراه دارند و فقط به دلیل این که داخل آن ها از الیاف رنگی استفاده می شود، سبب شده تا قیمت های پایین تری داشته باشند.

  صادرات تشک به کردستان عراق

  صادرات تشک به کردستان عراق

  برای صادرات تشک، کشورهای متعددی را می توان مقصد خود قرار داد و کردستان عراق هم یکی از این بازارها می باشد که متقاضی برای سفارش انواع تشک های ارزان قیمت هستند.

  این سوال پیش می آید که چرا تشک ها با ظاهر یکسان از قیمت های متفاوت برخوردار هستند؟

  در پاسخ به این سوال باید گفته شود که تشک های تولیدی می توانند کیفیت های دوخت متفاوتی داشته باشند و یا سایز و اندازه آن ها اندکی تفاوت داشته باشد.

  پخش انواع تشک از درب کارخانه

  پخش انواع تشک از درب کارخانه

  درب کارخانه بهترین مکانی است که می توان برای پخش انواع تشک های مسافرتی تولیدی، اقدام نمود و شرکت پاندا با انجام این کار، به ارائه بهترین قیمت ها موفق شده است.

  تولیدات تشک شرکت پاندا زمینه ساز یک تجارت موفق در بازار شده است و تشک های یک نفره سایز ۱۸۵*۸۵ و دونفره سایز ۱۸۵ * ۱۶۰ سانتیمتر از تشک های پرکاربرد و قیمت مناسب هستند.

  امتیاز شما به این مقاله

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مدیر فروش
  نیره آشوری
  مدیر فروش
  09125824399