صادرات تشک یک نفره مهمان زیپ دار

صادرات تشک یک نفره مهمان زیپ دار
 • تشک یک نفره مهمان با قیمت های گوناگونی می باشد که بسته به نوع طرح و جنس و الیاف و مواد به کار برده شده است. این تشک ها به صورت عمده و با بالاترین کیفیت به فروش می رسند.

  تشک های مهمان یا مسافرتی، نسبتا نازک هستند و در انواع طرح ها و در اندازه متوسط، بزرگ، تک نفره تولید می شوند. پارچه این تشک ها از الیاف با کیفیتی می باشد که هنگام شست و شوی زیاد آسیبی پیدا نمی کنند.

  تشک های یک نفره نسبت به تشک های دو نفره و بزرگ سبک تر هستند و فضای کمتری را اشغال می کنند از این جهت از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند. این تشک ها دارای ساک هستند و با قرار دادن تشک در آن می توان از آنها در سفر استفاده کرد.

  تشک یک نفره مهمان شایسته مدل قمر

  آنچه در این مقاله می خوانید:

  تشک یک نفره مهمان شایسته مدل قمر

  تشک مدل قمر یکی از انواع تشک های مهمان می باشد که در ابعاد استاندارد ۹۰ در ۱۹۰ سانتی متر تولید می شوند.

  این تشک دارای وزن ۲ کیلوگرم می باشد که سبک بوده و با اسفنج فشرده یک تکه پر شده است و هم به صورت دستی و هم ماشینی قابل شست و شو می باشد.

  قیمت تشک مهمان یک نفره به چه عواملی بستگی دارد؟

  قیمت تشک مهمان یک نفره به چه عواملی بستگی دارد؟

  تشک های مهمان یک نفره در انواع مدل ها از جمله مدل صنم، کامفورت و … تولید می شوند که قیمت این تشک ها با جنس و کیفیت خود رابطه دارد.

  هر چقدر جنس و الیاف به کار رفته مرغوب تر و بهتر باشد به همان مقدار قیمت هم بیشتر است. رنگ و مدل این تشک ها نیز تاثیر گذار است.

  درجه سفتی متفاوت در تشک ها یک نفره

  درجه سفتی متفاوت در تشک ها یک نفره

  تشک های یک نفره می توانند دارای درجه سفتی متفاوتی باشند. پس از انتخاب اندازه و نوع تشک مورد علاقه می بایست درجه سفتی ایده آل خود را انتخاب کنیم.

  ممکن است هر شخصی درجه سفتی متفاوتی را بپسندد و یا به دلیل مشکلات کمر درد نیاز به تشکی با درجه سفتی ایده آل انتخاب کند به همین ترتیب هر کس می تواند تشک خاص خود را داشته باشد و از خوابی راحت لذت ببرد.

  امتیاز شما به این مقاله

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مدیر فروش
  نیره آشوری
  مدیر فروش
  09125824399