پتوی یکنفره خارجی قیمت خرید عمده

پتوی یکنفره خارجی قیمت خرید عمده
 • پتوی یکنفره خارجی قیمت مناسبی برای خرید عمده خواهد داشت و این در صورتی است که شما هم یک مرجع مناسب برای سفارشات خود داشته باشید. شرکت پاندا می تواند عرضه کننده بهترین مارک از پتوهای خارجی در بازار باشد.

  با وجود کارخانه های پتو بافی فعال در بازار کشور، هنوز هم پتوهای خارجی از جایگاه خوبی برخوردار هستند و دلیل این امر، کیفیت بالای پتوها خواهد بود.

  پتو گل برجسته مارک گلدن، کلودی، ادورا، ترولاو، سنفیلا، اسفیلا و … از انواع برندهای خوب و شناخته شده ای هستند که شما هم می توانید در سفارشات عمده خود انتخاب نمایید.

  قیمت پتو ژله ای اسفیلا

  آنچه در این مقاله می خوانید:

  قیمت پتو ژله ای اسفیلا

  در بحث فروش پتوهای مسافرتی و ژله ای خارجی، پتو مارک اسفیلا را می توان یکی از بهترین مواردی دانست که هم شامل نمونه های گل برجسته و هم نمونه های ساده می باشد.

  این تفاوت ها، عاملی در تفاوت قیمت ها هم خواهد بود. عدل بندی پتوهای یک نفره به صورت شصت عددی و دونفره شامل پنجاه تخته پتو می باشد که شما با توجه به نیاز خود می توانید برای سفارش عمده اقدام نمایید.

  عمده فروشی پتو یکنفره

  عمده فروشی پتوی یکنفره خارجی قیمت روز

  پتو یکنفره خارجی قیمت های متفاوتی در بازار، بر اساس مارک و وزن و کیفیت دارند و پتو کلودی به عنوان یکی از مارک های خوب برای عمده فروشی محسوب می شود.

  الیاف این پتوها هم پلی استر می باشد اما عدم پرزدهی آن ها سبب شده تا طول عمر بسیار خوب و بالایی داشته باشند و برای سفارش آن ها، مسیر ارائه شده می تواند بهترین راه همکاری باشد.

  بهترین مارک پتو خارجی در بازار

  بهترین مارک پتو خارجی در بازار

  بازار ایران، این روزها توجه زیادی به مارک های پتو خارجی دارد و به همین دلیل هم شاهد واردات مارک و برندهای مختلف با کیفیت های گوناگون هستیم.

  پتو کلودی یک مارک خوب و شناخته شده می باشد که با توجه به ویژگی های این محصول، به خوبی می تواند نیازها و خواسته های مشتریان را رفع نماید.

  امتیاز شما به این مقاله

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مدیر فروش
  نیره آشوری
  مدیر فروش
  09125824399