کارخانه تولیدی تشک ارزان اصفهان مدل مسافرتی

کارخانه تولیدی تشک ارزان اصفهان مدل مسافرتی
 • تشک ارزان اصفهان یک از فرصت های بی نظیر برای مشتریانی است که درصدد خرید یک تشک با کیفیت، ضمانت دار و در عین حال قیمت مناسب هستند. بدون شک سود مناسبی روی این نوع تشک ها وجود دارد.

  امروزه تشک های مسافرتی جایگزین مناسبی برای انواع تشک های سنگین وزن و سنتی قدیمی شده اند. این تشک ها در عین کیفیت بال و نرمی کاملا سبک وزن و کم جا بوده و می توانند گزینه مناسب تری برای خرید نسبت به ورژن های قدیمی تر انواع تشک باشند.

  صادرات مستقیم تشک از کارخانه

  آنچه در این مقاله می خوانید:

  صادرات مستقیم تشک از کارخانه

  پخش مستقیم تشک یکی از آپشن هایی است که اغلب خریداران وصادرکنندگان انواع کالای خواب جویای آن هستند.

  خرید هر نوع کالایی راهکارهایی داشته و در زمنیه کالای خواب خریدی را می توان خوب دانست که از فاکتورهای زیر برخوردار باشد :

  • کیفیت درجه یک
  • قیمت مناسب
  • ضمانت نامه ( گارانتی)
  • داشتن آرم استاندارد و طب کالا
  • بسته بندی مناسب

  تمامی موارد ذکر شده از جمله مواردی هستند که در هنگام خرید بسیار حائز اهمیت می باشد اما مهم تر از همه این موارد، البته در خرید عمده قیمت می باشد. قیمت یکی از فاکتورهای اساسی در هنگام خرید بوده والبته باید گفت در هنگام خرید عمده با کاهش قیمت چشم گیری مواجه هستیم. اما این نزول قیمت ها وقتی چشم گیر تر خواهد بود که بتوانیم محصول را بی واسطه از درب کارخانه تهیه نماییم. حذف واسطه ها و دلالان کمک شایانی به خریدی خوب و صادراتی سودآور خواهد کرد.

  بهترین تشک

  بهترین تشک ارزان اصفهان

  بیشترین میزان صادرات تشک، در چند سال اخیر، اختصاص به تشک های سفری دارد. سبک و کم حجم بودن از یک سو، مقرون به صرفه بودن از سوی دیگر سبب شده تا کارایی این نوع تشک ها افزایش یابد. فروش بالا در کشورهای دیگر هم سبب شده تا شاهد روند رو به رشد تولیدات این محصول باشیم. صادرات تشک به عراق، یکی از موقعیت های خوب تجاری در کشور ما محسوب می شود. عراق کشور در حال توسعه ای است که خط تولید مربوط به ملزومات خواب را ندارد. پس نیاز به تامین خود از دیگر کشورها خواهد داشت و ایران، بهترین انتخاب خواهد بود.

  تشک ارزان اصفهان یکی از کارخانه های معتبر تولید کننده انواع کالای خواب از جمله تشک های مسافرتی با کیفیت و ارزان قیمت بوده و مجموعه رادمان نیز یکی از بزرگ ترین فروشندگان محصولات این مجموعه به صورت عمده می باشد. رادمان علاوه بر توزیع انواع این تشک با کیفیت در بازارهای داخلی صادرات این محصولات را نیز انجام می دهد. امروزه شاهد صادرات بالای انواع کالای خواب با برند رادمان و زیر نظر افراد متخصص این مجموعه به کشورهای دور ونزدیک هستیم.

  بازار فروش تشک

  بازار فروش تشک مسافرتی چگونه است؟

  برای عرضه یک محصول، باید تقاضا در بازار وجود داشته باشد. با توجه به فروش بالای تشک های سفری، می توان گفت که تقاضای زیادی برای خرید عمده تشک وجود دارد.

  شرکت رادمان یکی از صادرکنندگان و تامین کنندگان بازار داخلی می باشد.

  تشک های مهمان، سبکی و کم حجمی از شاخصه های بارز آن ها محسوب می شود. انتخاب این تشک ها برای مصارف متعددی انجام می شود. اصلی ترین مرجع برای تامین انواع تشک های سفری، اصفهان می باشد. متریال اولیه مورد استفاده برای تولید تشک های مهمان، در اصفهان عرضه می شود. دلیل اصلی ارزان بودن تشک در این شهر مشخص شد. در چند سال گذشته، صادرات رو به رشدی برروی تشک های سفری داشته ایم.

  با این حال می توان گفت این مدل از تشک های مسافرتی از بازار داخلی و خارجی خوبی برخوردار هستند. رادمان به عنوان تولید کننده و فروشنده بزرگ انواع کالای خواب درصدد صادرات این تشک ها و مدل ها و طرح های متنوع تر با توجه به نیاز بازار جهانی می باشد.

  امتیاز شما به این مقاله

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مدیر فروش
  نیره آشوری
  مدیر فروش
  09125824399