قیمت عمده انواع مدل روتختی ژاکارد کریستال

قیمت عمده انواع مدل روتختی ژاکارد کریستال
 • مدل روتختی ژاکارد از طرف شرکت های مختلفی تولید می شوند که از جنس پارچه های فوق العاده و بسیار با کیفیت تولید شده اند که گزینه بسیار عالی در خرید روتختی می باشد.

  مدل ژاکارد روتختی از جدید ترین مدل ها است که به تازگی وارد بازار شده است و از مقبولیت بسیار بالایی برخوردار است. روتختی های ژاکارد دارای انواع مختلفی همچون ژاکارد مخمل، ژاکارد ابریشمی، ژاکارد کریستالی، ترک و ایرانی و … می باشد.

  روتختی های مدل ژاکارد دارای قیمت های مختلفی می باشد که به نوع و جنس پارچه، الیاف مورد استفاده در درون آن، چگونگی دوخت آن بستگی دارد و مشتریان می توانند متناسب با بودجه خود خرید کنند.

  مدل روتختی ژاکارد کریستالی

  آنچه در این مقاله می خوانید:

  مدل روتختی ژاکارد کریستالی

  مدل روتختی ژاکارد کریستالی از زیبا ترین و جذاب ترین روتختی های ژاکارد در بازار است که هم در برندهای خارجی و هم در برندهای ایرانی تولید می شوند.

  مدل کریستالی دارای سطحی براق و شفاف است که هم یک نفره و هم دو نفره تولید شده اند. سرویس های روتختی ژاکارد کریستالی دارای ۱۰ تکه هستند.

  تنوع رنگ بندی روتختی های ژاکارد

  تنوع رنگ بندی روتختی های ژاکارد

  روتختی های ژاکارد از تنوع بسیار زیادی از رنگ ها برخوردار می باشند که همین تنوع رنگی توجه بسیاری از مردم را به خود جلب کرده است.

  از آنجا که مردم کشور ایران دارای روحیه شاد و جوانی هستند بیشتر از رنگ های شاد استفاده می کنند بنابراین روتختی های ژاکارد که از تنوع رنگی شاد بهره مند است بسیار طرفدار دارد.

  عمر یک روتختی به چه عواملی بستگی دارد؟

  عمر یک روتختی به چه عواملی بستگی دارد؟

  اگر یک روتختی از جنسی باشد که با کیفیت و موغوب باشد بیشتر از روتختی هایی که با جنسی بدون کیفیت باشد دوام می آورد و بیشتر می توان از آن استفاده کرد.

  علاوه بر ویژگی هایی که برای دوام، یک روتختی باید داشته باشد عواملی همچون نحوه نگهداری از آن، طرز شستن آن و روش خشک کردن آن نیز تاثیر دارد.

  امتیاز شما به این مقاله

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مدیر فروش
  نیره آشوری
  مدیر فروش
  09125824399