قیمت عمده خرید از کارخانه پتو سربازی شکوفه

قیمت عمده خرید از کارخانه پتو سربازی شکوفه
 • کارخانه پتو سربازی شکوفه هم مرجع خوبی برای خرید عمده انواع پتو مینک، نمدی و … می باشد که بتوانید به بهترین قیمت های بی واسطه دست یابید. برای صادرات انواع پتو ایرانی ارزان قیمت هم آمادگی همکاری داریم.

  بازار رقابتی امروزی، شاهد انواع پتوهایی می باشد که کاربردهای فراوانی دارند و پتوهای نمدی و مینک هم نمونه ای از قدیمی ترین پتوهای مصرفی در بازار می باشد.

  سفارش پتو از درب کارخانه تولید کننده اصفهان به صورت عمده، خواسته اصلی مشتریان زیادی می باشد که تامین این مدل پتوها از مسیرهای ارتباطی این سایت امکان پذیر شده است.

  پتو سربازی شکوفه برای سپاه

  آنچه در این مقاله می خوانید:

  کارخانه پتو سربازی شکوفه برای سپاه

  سپاه از جمله ارگان هایی است که در حال همکاری با کارخانه پتو سربازی شکوفه می باشد و اکثر پتوهای نمدی رنگ شتری و خاکی به سفارش این سازمان نظامی تولید می شود.

  در خصوص وزن مدل پتوهای ارائه شده هم می تواند شامل وزن های ۱۸۰۰ گرم، ۲۰۰۰، ۲۲۰۰، ۲۵۰۰ گرم را شامل شود که برای فصول مختلف سال، نمونه های مختلف، مورد استفاده قرار می گیرد.

  قیمت پتو سربازی عمده و بی واسطه

  قیمت پتو سربازی عمده و بی واسطه

  بی واسطه بودن خرید عمده انواع پتو می تواند یکی از پارامترهایی باشد که در ارائه قیمت های خوب موثر باشد و این کار می تواند به صورت خرید غیر حضوری و یا مراجعه حضوری امکان پذیر باشد.

  شرکت تولیدی پتو شکوفه با رعایت استانداردهای لازم در تولید پتوهای خود به خوبی توانسته کیفیت بالا را در محصولات خود ارائه نماید.

  صادرات پتو نمدی قیمت مناسب به سوریه

  صادرات پتو نمدی قیمت مناسب به سوریه

  بازار سوریه می تواند ظرفیت های بالایی برای صادرات پتو نمدی داشته باشد و هم اکنون هم از شرکت پتو شکوفه، انواع مدل پتوهای سربازی نمدی و مینک، به این کشور ارسال می شود.

  همکاری مستقیم با شرکت پتو شکوفه، انواع پتو سربازی شتری، پتو سربازی ارتش، پتو سربازی سپاه را به دست مشتریان می رساند.

  امتیاز شما به این مقاله

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مدیر فروش
  نیره آشوری
  مدیر فروش
  09125824399