قیمت پتو شادیلون مدل چیکا از کارخانه

قیمت پتو شادیلون مدل چیکا از کارخانه
 • قیمت پتو شادیلون از کارخانه نسبت به قیمت پتو ها در برخی از فروشگاه های فروش پتو ارزان تر و مناسب تر است اما می توان فروشگاهی را پیدا کرد که قیمت پتو های آن با قیمت کارخانه یکی باشد.

  امروزه بیشتر اقشار جامعه در زمان خرید پتو به دنبال محلی می گردند تا بتوانند پتوی مورد نظر خود را در ارزان ترین قیمت تهیه نمایند که برای این کار از بعضی از فروشگاه های معتبر، قیمت پتو ها را سوال می کنند و بعد از پرسش می توانند قیمت ها را مقایسه کنند.

  با مراجعه به سایت های معتبر اینترنتی می توان از قیمت های اصلی پتو ها در کارخانه مطلع شد و برای خرید از فروشگاه های اینترنتی یا مراکز های فروش، قیمت ها را مقایسه کرد و ارزان ترین را خریداری کرد.

  قیمت پتو شادیلون از کارخانه مدل چیکا

  آنچه در این مقاله می خوانید:

  قیمت پتو شادیلون از کارخانه مدل چیکا

  یکی از مدل های بسیار شیک و جذاب پتو های شادیلون در بین مدل های زیاد، مدل چیکا می باشد که با طرح گل نیز وجود دارد و در اندازه ۱۶۰*۲۲۰ سانتی متر می باشد.

  قیمت پتو شادیلون مدل چیکا در کارخانه بسیار ارزان تر و مقرون به صرفه تر از قیمت این پتو در مراکز و فروشگاه ها می باشد.

  پتو های شادیلون تک رنگ

  پتو های شادیلون تک رنگ

  پتو های شادیلون هم به صورت تک رنگ و هم به صورت طرح دار چند رنگ در بازار های مختلف موجود می باشد که هر فردی با توجه به سلیقه خود انتخاب می کند.

  پتو های تک رنگ موجود در تولیدی ها هم یک نفره و هم دو نفره هستند که هر شخصی بسته به نوع نیاز و تعداد نفراتی که قرار است استفاده کنند خریداری می کند.

  عوامل موثر بر دوام یک پتو

  عوامل موثر بر دوام یک پتو

  یک پتو زمانی با دوام خواهد بود که از جنس بسیار مرغوبی باشد و به راحتی آسیب نبیند که در غیر این صورت آن پتو با کوچک ترین آسیبی خراب می شود.

  علاوه بر این که جنس پتو باید با کیفیت باشد، هر فردی که از آن استفاده می کند نیز باید به درستی همان طور که در دفترچه راهنمای آن نوشته است نگهداری کند.

  امتیاز شما به این مقاله

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مدیر فروش
  نیره آشوری
  مدیر فروش
  09125824399