فروش عمده مدل بالش عروسکی نوزاد

فروش عمده مدل بالش عروسکی نوزاد
 • مدل بالش عروسکی نوزاد در انواع طرح ها و رنگ ها به صورت عمده و با کیفیتی عالی از طریق راه های ارتباطی قابل خریداری می باشد که برای تهیه آنها می توان اقدام کرد.

  به طور متوسط کودکان در بدو تولد در بیشتر ساعات شبانه روز می خوابند. اگر شرایط ایده آل و مطلوبی برای خواب نوزادان فراهم نگردد ممکن است سلامت آنها با خطر مواجه شود.

  انتخاب درست و مناسب بالش نوزادان می توانند تا حدود زیادی کیفیت خواب آنها را ارتقابخشند. بالش کودک نقش مهمی در رشد جمجمه و شکل گیری فرم آن دارد.

  نکات مهم قبل از خر ید مدل بالش عروسکی نوزاد

  آنچه در این مقاله می خوانید:

  نکات مهم قبل از خر ید مدل بالش عروسکی نوزاد

  استفاده از بالش معمولی برای نوزاد اصلا مناسب نیست چرا که آنها سایز بزرگ دارند و متناسب با سر ظریف نوزادان طراحی نشده اند. همچنین بالش های معمولی مشکلاتی چون سر صاف، رفلاکس معده و … را به وجود می آورد.

  کودکان بعد از ۳ ماهگی یاد می گیرند سرشان را بلند کنند و به جلو خم کنند و برای حفظ ساختار فیزیکی بدن از بالش ۳ ماه بعد از تولد استفاده کنید.

  ویژگی ها و مشخصات بالش مناسب نوزاد

  ویژگی ها و مشخصات بالش مناسب نوزاد

  ارتفاع مناسب برای بالش کودک ۳ تا ۴ سانتی متر است و بهتر است بنابر رشد کودک بالش را بر طبق عرض شانه او انتخاب کنید. بافت بالش باید نرم و سبک باشد و قابلیت جذب رطوبت را داشته باشد.

  بالش ها را با پشم و پوسته گندم سیاه پر کنید همچنین می توانید چای های استفاده شده را جمع آوری کنید و استفاده کنید. روبالشی را از جنس پنبه ای، ترکیب پلی استر با پنبه انتخاب کنید.

  پیشگیری از سندروم سر تخت در نوزادان با بالش های محافظ

  پیشگیری از سندروم سر تخت در نوزادان با بالش های محافظ

  نوعی ناهمواری در جمجمه نوزاد، سندروم سر تخت است که معمولا بع دلیل نداشتن شرایط خواب مناسب به وجود می آید. اگر نوزاد در هنگام خواب همیشه یک طرف سرشان روی سطحی صاف مانند گهواره و بالش قرار دهند و جنس بالش استاندارد نباشد به این سندروم دچار می شوند.

  بالش های فرم دهنده سر نوزاد می تواند از ایجاد ناهمواری در سر نوزادان جلوگیری کنند.

  امتیاز شما به این مقاله

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مدیر فروش
  نیره آشوری
  مدیر فروش
  09125824399