مرکز فروش عمده تشک تک نفره مهمان ارزان

مرکز فروش عمده تشک تک نفره مهمان ارزان
 • تشک تک نفره مهمان در انواع طرح ها و وزن ها در سایت های معتبر ارائه شده است. فروش عمده این تشک ها با کیفیت بالا و قیمت مقرون به صرفه سبب شده است خانواده های زیادی از آنها استقبال کنند.

  دیگر از جابه جایی تشک های سنگین و پر حجم خبری نیست و این تشک ها جای خود را به تشک های مهمان و مسافرتی خوش آب و رنگ داده است. استفاده از الیاف کم وزن در آنها کار نگهداری و شست و شو آنها را راحت تر کرده است.

  تشک های مهمان از انواع تشک ها هستند که اخیرا بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. یک تشک مهمان مرغوب از جنس بسیار خوب و مقاومی تهیه می شود به همین دلیل شما می توانید با آسودگی خاطر سال های طولانی از آنها استفاده کنید بدون این که کارایی خود را از دست بدهند.

  ویژگی های یک تشک مهمان مناسب

  آنچه در این مقاله می خوانید:

  ویژگی های یک تشک مهمان مناسب

  الیاف به کار رفته در این تشک ها به گونه ای است که جریان هوا به خوبی درون آنها صورت می گیرد درنتیجه از نظر بهداشتی مناسب هستند. قابل شست و شو هستند روکش آنها زیپی است و جدا می شود و در ماشین شسته می شود.

  در طراحی این تشک ها به جنبه های سلامتی انسان توجه خاص شده است و به صورت طبی طراحی شده اند و درنتیجه به کمر و ستون فقرات انسان آسیبی وارد نمی کنند.

  قیمت تشک تک نفره مهمان گردباف بالایی ترموفلکس

  قیمت تشک تک نفره مهمان گردباف بالایی ترموفلکس

  این مدل یکی از انواع تشک های مسافرتی تک نفره می باشد که در ابعاد ۲۰۰*۹۰ سانتی متر تولید می شود. جنس رویه این تشک از نخ پنبه گرد باف است و جنس آن از الیاف ترموفلکس می باشد.

  قیمت این محصول بسیار مطلوب و مقرون به صرفه می باشد به همین دلیل بسیار مورد استقبال قرار دارد.

  آیا در سفر هم می توان تشک طبی داشت؟

  آیا در سفر هم می توان تشک طبی داشت؟

  بسیاری از تشک های مسافرتی و مهمان که قابل استفاده در سفر و خانه و … می باشند، طبی بوده و به ستون فقرات آسیبی نمی رسانند.

  تشک های طبی در درد کمر پیشگیری می کند و به تسکین آنها کمک می کند. پارچه این تشک ها از مواد ضد حساسیت اند که باعث حساسیت های پوستی نمی شود.

  امتیاز شما به این مقاله

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مدیر فروش
  نیره آشوری
  مدیر فروش
  09125824399