عمده فروشی تشک ارزان مسافرتی پاندا

عمده فروشی تشک ارزان مسافرتی پاندا
 • تشک ارزان مسافرتی با نمونه های زیپ دار و بدون زیپ تولید می شوند. تشک های زیپ دار بر اساس جنس پارچه و وزنی که دارند، قیمت گذاری می شوند. تولید بهترین تشک های یک نفره و دونفره، موقعیت برای صادرات را فراهم آورده است.

  هر تجارتی نیاز به شناخت تولیدات آن عرصه دارد. در بازار کالای خواب هم، هر چه شناخت شما از تشک های تولیدی یک کارخانه بیشتر شود، طبیعتا بهتر می توانید برروی جامعه هدف خود تمرکز کنید. در این راستا، تولیدات کارخانه خود را در دسترس شما قرار داده ایم. از تولیدات تشک مهمان شرکت می توان موارد زیر را نام برد:

  • افرا
  • فراز
  • فیروزه
  • vip
  • سوپر vip

  تفاوتی که در این تشک ها وجود دارد می تواند مربوط به وزن، جنس الیاف داخلی و حتی جنس پارچه آن ها باشد.

  مشخصات بهترین تشک یکنفره

  آنچه در این مقاله می خوانید:

  مشخصات بهترین تشک یکنفره

  بهترین تشک یکنفره ای که با ضخامت ۱۰ سانتی متری تولید می شود، تشک های سوپر vip می باشد. این نوع تشک دارای ابعاد ۲*۹۰ سانتی متر است که هم با پارچه های طرح دار و هم پارچه سفید ژاکارد قابل تولید است. مشخصه دیگر این تشک، وزن آن می باشد که چهار کیلوگرم می باشد. آکاردئون های مورد استفاده داخل تشک های فوق، تراکم بالایی دارند که ضخامت کار را افزایش می دهند.

  تشک های فوق برای جهیزیه عروس مناسب بوده چرا که ظاهر و کیفیت مناسبی دارند.

  تجارت پرسود در بازار تشک

  تجارت پرسود در بازار تشک ارزان مسافرتی

  این که شما پخش کننده کالای خواب باشید و یا مغازه دار باشید، در هر صورت می توانید از سودآوری های خوبی در بازار تشک های مهمان بهره مند شوید. این تجارت پرسود، از یک سمت به دلیل قیمت های مقرون به صرفه می باشد و از طرف دیگر، فروش بالا که سبب سود بیشتر می شود.

  پس با شروع فعالیت در عرصه کالای خواب و محصولی مانند تشک، شما هم می توانید به سودهای خوبی دست یابید.

  ظرفیت صادرات تشک

  ظرفیت صادرات تشک های ایرانی

  کشور ما خوشبختانه در عرصه مواد اولیه، دارای ظرفیت های خوبی برای تولیدات مختلف می باشد. اما این ظرفیت برای همکاری با چه کشورهایی است؟ تشک ارزان مسافرتی که در کارخانه ایران تولید می شود را می توان علاوه بر عراق و افغانستان، به کشورهای بیشتری صادر نمود.

  رومانی، غنا، سومالی، نیجریه از جمله بازارهای هدف ما محسوب می شوند که در آینده ای نه چندان دور، برند محصولات ما را در این کشور و بسیاری از کشورهای دیگر مشاهده خواهید کرد.

  امتیاز شما به این مقاله

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مدیر فروش
  نیره آشوری
  مدیر فروش
  09125824399