قیمت عمده پتو مسافرتی سبک و ارزان چینی

قیمت عمده پتو مسافرتی سبک و ارزان چینی
 • پتو مسافرتی سبک به دلیل قیمت های مناسبی که دارند، انتخاب مشتریان زیادی می باشد. انواع نمونه های چینی ارزان قیمت، امروزه در بازار وجود دارد.

  به خوبی می دانیم که امروزه، قیمت به عنوان یکی از پارامترهای موثر در تصمیم گیری خرید مشتریان می باشد. پتو یکی از ملزومات اصلی کالای خواب محسوب می شود. با توجه به تغییر شرایط آب و هوایی در جهان، شاهد افزایش میزان استفاده از انواع پتوهای مسافرتی هستیم.

  چین با توجه به این که ظرفیت تولید بالایی دارد، قیمت تمام شده انواع پتو در این کشور پایین تر می باشد. در ایران هم انواع پتوهای چینی مورد استقبال قرار گرفته اند.

  پتو مسافرتی ژله ای

  آنچه در این مقاله می خوانید:

  پتو مسافرتی سبک ژله ای

  بدون شک وزن پتو با قیمت آن، رابطه مستقیم دارد.. به همین دلیل هم پتوهای مسافرتی، قیمت پایین تری دارند. اکثر این پتوها به صورت سلفونی ارائه می شوند.

  شرکت های چینی، ارسال پتوهای سبک وزن خود به ایران را به صورت فله ای انجام می دهند. یعنی هیچ گونه بسته بندی و کاوری ندارند. از انواع پتوهای چینی می توان گفت:

  • ریلکس
  • القصر
  • GB
  • تراس

  این ها فقط چند نمونه از پتوهای چینی می باشد که در بازار ایران ارائه شده اند.

  انواع مختلف پتو

  انواع مختلف پتو های ژله ای چگونه می باشند؟

  پتوهای سفری و ژله ای بر اساس وزنی که دارند می توانند قیمت گذاری شوند. وزن پتو، بدون شک می تواند برروی تراکم آن نیز موثر باشد. القصر نمونه سبک ترین پتوهای ژله ای موجود در بازار می باشد که به نوبه خود، قیمت های ارزان تری هم دارند.

  اما همه مشتریان، پارامتر قیمت را برای خرید خود، در نظر نمی گیرند. خوشبختانه کشور ما هم تولیدات خوبی در عرصه انواع پتو داشته و نمونه های خوبی از پتوهای مسافرتی را ارائه نموده است. در این میان می توان از پتوهای مسافرتی تیسا نام برد.

  نکات بسیار مهم خرید پتو

  نکات بسیار مهم خرید پتو های سفری

  اگر مشغول به تجارت در عرصه کالای خواب هستید، به این موضوع دقت کنید که همواره تنوع می تواند یک پارامتر موثر در افزایش فروش باشد. اکثر مغازه دارن به دنبال این هستند که بتوانند پتوهای محصولات متنوع تری در فروشگاه خود داشته باشند. چرا که هر چه قدرت انتخاب مشتری بیشتر شود، رضایت بیشتری هم خواهد داشت.

  خرید عمده پتو از این مجموعه، متنوع ترین طرح و برندها را در اختیار شما قرار می دهد.

  امتیاز شما به این مقاله

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مدیر فروش
  نیره آشوری
  مدیر فروش
  09125824399