خرید عمده روتختی ژاکارد کریستال عروس در شیراز

خرید عمده روتختی ژاکارد کریستال عروس در شیراز
 • خرید روتختی در شیراز به صورت عمده از طریق سایت های معتبر اینترنتی امکان پذیر می باشدکه سبب شده افراد زیادی از این روتختی استقبال کنند.

  بازار وکیل یکی از دیدنی های مهم شهر شیراز و از مشهورترین بازارهای سنتی ایران می باشد. در این بازار روتختی ها دارای تنوع زیاد از جهت قیمت، نوع، طرح و مدل و همچنین برند می باشد.

  امروزه تولید کنندگان روتختی، ایده های بسیار جدیدی را به کار گرفته اند و توانسته اند تولیدات شیک و استانداردی ارائه دهند و طرفداران بسیار زیادی را به خود جلب کنند.

  نکات مهم در هنگام خرید روتختی در شیراز

  آنچه در این مقاله می خوانید:

  نکات مهم در هنگام خرید روتختی در شیراز

  روتختی را متناسب با ابعاد تخت خواب خریداری کنید که اضافه آن بر روی زمین تجمع نشود. از روتختی های چند لایه استفاده کنید زیرا هم نرم هستند و هم طول عمر بیشتری دارند.

  اگر از دسته افرادی هستید که عاشق تنوع می باشد، می توانید از روتختی های دو رو استفاده کنید. دقت کنید محصول دارای چین خوردگی در قسمت سطحی نباشد زیرا می تواند به جسمتان آسیب بزند.

  عوامل تاثیر گذار بر عمر روتختی ها

  عوامل تاثیر گذار بر عمر روتختی ها

  مدل روتختی بستگی به جنس پارچه ای دارد که از آن تولید شده دارد. هر چه کیفیت جنس پارچه به کار برده شده در روتختی بالاتر باشد، عمر و دوام روتختی ها هم بیشتر می شود.

  عامل دیگری که بر عمر روتختی ها تاثیر می گذارد شرایط نگهداری آن می باشد که باید حتما رعایت شوند.

  روتختی سه بعدی از چند تکه تشکیل می شود؟

  روتختی سه بعدی از چند تکه تشکیل می شود؟

  روتختی سه بعدی یک نفره در ۴ تکه و روتختی های دو نفره نیز به صورت ۶ تکه تولید می شوند. این تکه ها شامل ملحفه کش دار، روبالشی و لحاف اصلی می باشد.

  تفاوت بین مدل یک نفره با دو نفره اغلب در تعداد روبالشی ها است. این مورد در روتختی دو نفره ۴ عدد و در مدل یک نفره ۲ عدد می باشد.

  امتیاز شما به این مقاله

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مدیر فروش
  نیره آشوری
  مدیر فروش
  09125824399