فروش عمده پتوی نرمینه گل برجسته مدل نرمین

فروش عمده پتوی نرمینه گل برجسته مدل نرمین
 • فروش عمده پتوی نرمینه از مدل های گل برجسته ای همچون مدل نرمین توسط این سایت، مستقیم از کارخانه بوده تا خریدارانی که در دیگر شهرها هستند هم بتوانند دسترسی بی واسطه ای برای تامین عمده این مدل پتوها داشته باشند.

  پتو نرمینه بافت کاشان تولید کننده پتو راشل ایرانی می باشد که محصولات متنوع این شرکت، بازار خوبی برای فعالیت های تجاری فراهم ساخته است.

  پتو مدل نرمین یکی از نمونه های سنگین وزن این محصول می باشد و در کنار آن می توان از پتوهای نگین و سروین و نسیم هم نام برد که هر کدام دارای وزن و ابعاد مخصوص به خود می باشد.

  پتوی نرمینه برای صادرات

  آنچه در این مقاله می خوانید:

  فروش عمده پتوی نرمینه برای صادرات

  صادرات یکی از مهم ترین اهدافی است که می توان به منظور فروش عمده پتوی نرمینه در نظر گرفت و در این مسیر همکاری، یکی از بهترین فعالیت هایی که انجام شده مربوط به عرضه بی واسطه به صورت غیر حضوری می باشد.

  در دنیای مدرن امروزی، با توجه به اهمیت زمان در تجارت، مراودات اقتصادی اکثرا به صورت غیر حضوری انجام می شود که برای فروش عمده پتو هم از این مسیر استفاده می کنیم.

  مشخصات پتو گل برجسته مدل نرمین

  مشخصات پتو گل برجسته مدل نرمین

  پتو گل برجسته مدل نرمین در رده پتوهای وزن سنگین شرکت نرمینه بافت می باشد که نمونه دونفره آن وزنی معادل ۳۲۰۰ گرم با ابعاد ۲۴۰ * ۲۲۰ سانتیمتر دارد.

  در خصوص مدل پتوهای یک نفره هم می توان گفت که وزن هر تخته پتو، ۲۲۰۰ گرم با ابعاد ۲۲۰ * ۱۶۰ سانتیمتر است که در کارتن های ده عددی می توانید برای سفارش عمده آن اقدام نمایید.

  لیست قیمت محصولات پتو نرمینه

  لیست قیمت محصولات پتو نرمینه

  لیست قیمت ارائه شده توسط کارخانه پتو نرمینه بافت شامل انواع مدل پتوها با مشخصات فنی متفاوت می باشد.

  وزن پتو عامل موثر در تعیین قیمت پتو می باشد و در شرکت نرمینه بافت کاشان، ارائه پتو با وزن های مختلف سبب شده تا لیست قیمتی از محصولات متنوع را در اختیار مشتریان خود قرار دهد که شما هم می توانید به راحتی بر اساس نوع نیاز خود اقدام به خرید عمده پتو نمایید.

  امتیاز شما به این مقاله

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مدیر فروش
  نیره آشوری
  مدیر فروش
  09125824399