فروش عمده پتو ژله ای نرمینه در بازار

فروش عمده پتو ژله ای نرمینه در بازار
 • پتو ژله ای نرمینه با نام سروین عرضه می شود. این نوع پتوهای گل برجسته، هم نمونه تک رنگ و هم طرح دار دارند. یکنفره کارتن ۲۴ تخته ای و دونفره کارتن ۱۶ تخته ای است.

  بازار کشور ما امروزه به یک بازار رقابتی تبدیل شده است. دلیل این امر را می توان به افزایش تولید کنندگان داخلی و خارجی مرتبط دانست. شرکت نرمینه بافت هم به عنوان یکی از تولید کنندگان مطرح ایرانی می باشد. در این خصوص می توان به تولیدات این شرکت اشاره نمود:

  • نرمین طلایی
  • نرمین
  • نگین
  • نسیم
  • سروین
  • نوزادی
  • نوجوان

  با وجود چنین تنوعی در تولیدات یک کارخانه، می توان انتظار فروش بالا هم داشت.

  تولید پتو ژله ای

  آنچه در این مقاله می خوانید:

  تولید پتو ژله ای نرمینه مرغوب

  اما برسیم به صحبت در زمینه پتوهای ژله ای که کیفیت قابل قبولی هم دارند. این نوع پتوهای گل برجسته دارای بسته بندی با کاور هستند. پس یک نکته مثبت محسوب می شود. اما مشخصات این پتوهای ژله ای چیست؟

  پتو یکنفره سروین در کارتن های ۲۴ تخته ای بسته بندی می شود. سایز این پتوها ۲۱۰*۱۵۰ و وزن ۱۱۰۰ گرم می باشد. این مشخصه ها نشان از کیفیت خوب این محصول دارد. با تولیدات مرغوب شرکت نرمینه بافت، می توان انتظار عرضه یک پتوی خوب و مرغوب به بازار را داشت.

  صادرات پتو به بازار عراق

  صادرات پتو به بازار عراق

  راه نجات اقتصادی هر کشوری، افزایش صادرات محصولات غیر نفتی می باشد. صادرات پتو هم می تواند یکی از این فعالیت های پرمنفعت محسوب شود. ظرفیت تولید پتوی شرکت نرمینه بافت بالا می باشد. پس می توان انتظار ایجاد موقعیت های خوب تجاری را داشت.

  اما کشور عراق به دلیل جایگاهی که دارد، خطوط تولیدی زیادی ندارد. به همین دلیل می تواند بازار خوبی برای تجار ایرانی باشد. مراودات تجاری خوبی در دست انجام می باشد. صادرات پتو نرمینه با عددهای قابل توجهی صورت می پذیرد.

  فروش عمده پتو نرمینه

  فروش عمده پتو نرمینه در تهران

  اما بازار کشور هم نیاز گسترده ای به تولیدات پتو نرمینه بافت دارد. به همین دلیل مسیرهای ساده ای ایجاد شده تا بتوانیم تولیدات پتوی نرمینه را از تهران به تمامی شهرها برسانیم. اما هستند مشتریان و پخش کنندگانی که تصمیم به سفارش ماشینی بار پتو دارند.

  بارگیری چنین سفارشاتی از درب کارخانه انجام می شود تا هزینه باربری کمتری مورد توجه مشتری باشد. همکاری مستقیم و بی واسطه با کارخانه می تواند همواره بهترین تولیدات پتوی ایرانی را در اختیار شما قرار دهد.

  امتیاز شما به این مقاله

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مدیر فروش
  نیره آشوری
  مدیر فروش
  09125824399