سایت خرید عمده پتو ارزان کیلویی در تهران

سایت خرید عمده پتو ارزان کیلویی در تهران
 • پتو ارزان کیلویی در تهران در نتیجه خرید عمده غیر حضوری می تواند از بازار اصفهان قابل سفارش باشد. تولید این مدل پتوها به صورت دو تیکه، سه تیکه و چند تیکه پتو دو نفره با قیمت های متفاوت از پتوهای نیکوبافت انجام می شود.

  قیمت ارزان در پتوهای کیلویی به دلیل ویژگی های این نوع پتوها می باشد. معمولا در کارخانجات تولید کننده پتو، در فرایند بافندگی، در بخش هایی ممکن است مشکلاتی پیش آمده و پتوهای نصفه تولید شود.

  این پتوها قابلیت این را دارند که پس از رفو کردن، به هم دیگر دوخت خورده و یک پتوی سالم ایجاد نمایند و اکثر این مدل پتوها، یک نفره هستند.

  مشخصات پتو ارزان کیلویی در تهران

  آنچه در این مقاله می خوانید:

  مشخصات پتو ارزان کیلویی در تهران

  پتو ارزان کیلویی یک نفره با ابعاد ۲۲۰ * ۱۶۰ سانتیمتر و با وزن حدودی ۲تا ۲٫۵ کیلوگرم تولید می شود که عمده این پتوها از محصولات شرکت نیکوبافت می باشند.

  پتوهای ارزان قیمت این روزها در بازار، متقاضیان زیادی دارد و پتوهای کیلویی و پتو ژله ای می تواند برای این خواسته مشتریان، گزینه مناسبی باشد که برای سفارش آن ها، مسیرهای خوبی ایجاد شده است.

  نحوه سفارش عمده پتو در بازار

  نحوه سفارش عمده پتو در بازار

  سفارش پتو در بازار بر اساس مدل های مد نظر مشتریان می تواند با روش های متفاوتی قابل انجام باشد که یکی از ساده ترین های امروزی، خرید غیر حضوری می باشد که این نوع خرید می تواند در کاهش هزینه ها هم موثر باشد.

  در عمده فروشی پتو توسط شرکت پاندا توانسته ایم با ارائه بیشترین تنوع، به رفع خواسته های مشتریان، کمک شایانی نماییم و تماس با ما، سریع ترین راه برای سفارش عمده است.

  محل بارگیری پتو کیلویی

  محل بارگیری پتو کیلویی

  پتو کیلویی در کارگاه تولیدی اصفهان تولید می شود و برای بارگیری این پتو به صورت عمده هم از اصفهان انجام می شود.

  پتوهای کیلویی در عدل بندی های پنجاه کیلویی بسته بندی می شوند که این پتوهای گل برجسته، قابلیت ارسال به هر نقطه از کشور را خواهد داشت.

  امتیاز شما به این مقاله

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۶ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مدیر فروش
  نیره آشوری
  مدیر فروش
  09125824399