فروش عمده تشک سنتی پنبه ای

فروش عمده تشک سنتی پنبه ای
 • تشک سنتی پنبه ای هم از تشک های مصرفی و کاربردی تولیدی در شرکت پاندا می باشد که این نوع تشک ها بر اساس نوع نیاز مشتریان امکان تولید در وزن و با مشخصات مختلف را دارند و اکثر تشک های یک نفره وزن شش کیلوگرم دارند.

  عمر تشک پنبه ای بسیار بالاست و تنها نیاز است که بسته به میزان مصرفی که دارید، هر چند وقت یک بار، اقدام به حلاجی پنبه های داخل تشک ها نمایید تا دوباره، کیفیت اولیه را پیدا کنند.

  قیمت تشک های سنتی این روزها بسیار بالا رفته چرا که الیاف طبیعی نظیر پنبه و پشم دچار افزایش قیمت شده اند و شما برای اطلاع از بهترین قیمت تشک ها می توانید اقدام به تماس نمایید.

  تولید تشک پنبه ای تخت خواب

  آنچه در این مقاله می خوانید:

  تولید تشک سنتی پنبه ای تخت خواب

  در تولید تشک سنتی پنبه ای بر اساس این که در چه موقعیتی بخواهید از آن ها استفاده نمایید، می توان تشک هایی با مشخصات متفاوت را ارائه نمود.

  یکی از این نوع تشک ها مربوط به تشک های مخصوص تخت خواب است که به صورت لبه دار تولید می شود و در خصوص تشک های یک نفره، وزن ۱۲ تا ۱۵ کیلوگرم مناسب خواهد بود.

  قیمت تشک پنبه ای دست دوز

  قیمت تشک پنبه ای دست دوز

  طراحی و تولید تشک های پنبه ای به صورت دست دوز انجام می شود و همین مسئله، سرعت انجام کار را کاهش داده و از طرفی باعث افزایش قیمت تشک ها می شود.

  تشک های پنبه ای ارائه شده در نمونه های زمینی و یا برای تخت خواب، هر کدام قیمت های مخصوص خود را دارند و می توانید برای سفارش عمده آن اقدام نمایید.

  آموزش دوخت تشک پنبه ای

  آموزش دوخت تشک پنبه ای

  کسب آموزش در صنعت تولید تشک های سنتی و پنبه ای هم یکی از خواسته های مشتریان می باشد که برای این کار باید دوره های مخصوصی را پشت سر بگذارند.

  استفاده از تشک های معرفی شده دارای خواص زیادی از جمله برای پوست و گرمایش بدن می باشد و سفارش تشک های مطمئن و باکیفیت معرفی شده از مسیرهای ارتباطی این مرکز، امکان پذیر است.

  امتیاز شما به این مقاله

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مدیر فروش
  نیره آشوری
  مدیر فروش
  09125824399