فروش کالای خواب خود را چندین برابر کنید

با ما همراه باشید

همکاری با ما

مجموعه پاندا در نظر دارد تا سیستم تامین خود را قوی تر نماید تا پاسخگوی هر چه بهتر و بیشتر مشتریان داخلی و صادراتی خود باشد و نیاز های مشتریان را به خوبی و با بالاترین کیفیت برآورده سازند.

از این رو اگر تامین کننده عمده انواع کالای خواب بخصوص پتو خارجی و پتو ایرانی هستید و پتانسیل این را دارید که با ما مجموعه ما همکاری نماید، میتوانید از طریق راه های ارتباطی موجود با ما ارتباط بگیرید و یا با پر کردن فرم منتظر تماس کارشناسان فروش ما با شما باشید.

فرم ارسال اطلاعات

  • انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.

3+

سالهای تجربه

100+

تنوع محصولات

1500+

معاملات داخلی و صادراتی

500+

تعداد مشتریان

درباره مجموعه پاندا

فعالیت پاندا

مجموعه پاندا، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع کالای خواب آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

محصولات پاندا

انواع کالای خواب از محصولاتی می باشد که مجموعه ما به مشتریان داخلی و صادراتی خود ارائه می دهد و همواره در تلاش است تا کالای خواب خوب و باکیفیت را به بازار ارائه نماید.

کالای خواب شامل انواع مختلفی می باشد که عبارتند ازتشک مسافرتی، روتختی، پتو خارجی و پتو ایرانی، بالش، کوسن، روبالشی، روکوسنی

Call Now Buttonتماس بگیرید