خرید پتو خارجی تک رنگ مارک کلودی

خرید پتو خارجی تک رنگ مارک کلودی
 • پتو خارجی تک رنگ با مارک کلودی یک پتوی گل برجسته دو نفره می باشد که با رنگ بندی های خوب، وزن ۳۸۰۰ گرم و ابعاد ۲۴۰ * ۲۲۰ سانتیمتر تولید شده است. این مارک پتوی معروف، جذابیت زیادی داشته و می توانید برای خرید عمده آن تماس بگیرید.

  پتوهای خارجی این روزها با تورمی که در بازار داخلی مشاهده می شود و از طرفی شاهد کاهش کیفیت پتوهای ایرانی هستیم، به یک گزینه مناسب برای خرید، تبدیل شده است.

  اما شناخت مارک های مختلف پتو و اطلاع از قیمت های آن ها از جمله پارامترهایی خواهد بود که می تواند به تصمیم گیری مطمئن تر برای خرید عمده انواع پتو خارجی کمک نماید.

  واردات پتو خارجی تک رنگ سنگین وزن

  آنچه در این مقاله می خوانید:

  واردات پتو خارجی تک رنگ سنگین وزن

  در واردات پتو، عمدتا از مبادی غیر قانونی اقدام می شود و به همین دلیل، پتوهای خارجی در دسته محصولات قاچاق قرار دارد.

  اما با این وجود، فروش ویژه و قابل توجهی در زمینه پتو خارجی تک رنگ مشاهد می شود که سبب شده تا مشتریان زیادی به سمت خرید این مدل پتوها جذب شوند و پتو مارک کلودی یکی از برندهای معروف در بازار داخلی است.

  خرید عمده پتو خارجی گل برجسته

  خرید عمده پتو خارجی گل برجسته

  اگر بخواهید به خرید عمده پتو خارجی گل برجسته اقدام نمایید بدون شک پیشنهادات متعددی به شما می شود که در این زمینه، اولویت های شما از قبیل کیفیت، قیمت و یا تنوع طرح و رنگ می تواند تعیین کننده برندهای مناسب باشد.

  شرکت پاندا یکی از فعالین بازار کالای خواب می باشد که انواع مدل و مارک های پتو خارجی را عرضه می نماید و شما می توانید به راحتی به خرید این پتوها دسترسی داشته باشد.

  عمده فروشی انواع پتو مارک کلودی

  عمده فروشی انواع پتو مارک کلودی

  اما در عمده فروشی پتو از سمت شرکت پاندا، همانطور که گفتیم مارک های متعددی می تواند ارائه شود و پتو مارک کلودی یکی از برندهای خوب و مناسب می باشد.

  پتو کلودی علاوه بر نمونه های تک رنگ، شامل مدل های گل دار هم می باشد و نکته قابل توجه دیگر، دورو بودن این مدل پتوها می باشد که سبب افزایش کیفیت و افزایش وزن پتو هم می شود.

  امتیاز شما به این مقاله

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مدیر فروش
  نیره آشوری
  مدیر فروش
  09125824399