پخش پتو مسافرتی تهران

پخش پتو مسافرتی تهران
 • پخش پتو مسافرتی تهران از چه برندهایی انجام می شود؟ بهترین قیمت خرید پتو از کارخانه چقدر است؟ برای سفارش عمده باید چه تعداد خرید کرد؟

  با فعالیت کارخانه های مختلف پتو در بازار ایران، امروزه شاهد عرضه انواع مارک و برندهای مختلف هستیم. در میان آن ها، شرکت نوبافت شادیلون مشهد می باشد که بهترین نوع پتو مسافرتی را ارائه نموده است.

  این پتو با نام تیسا در بازار شناخته شده و یک پتوی ژله ای گل برجسته می باشد. انتخاب پتوی تک رنگ تیسا برای خرید عمده می تواند مزیت هایی به همراه داشته باشد که عبارتند از:

  • تنوع رنگ
  • تنوع طرح
  • قیمت مقرون به صرفه
  • راحتی ارسال

  پس اگر شما هم پتوهای ایرانی مارک تیسا را برای خرید خود انتخاب کرده اید می توانید سفارشات خود را با ما در میان گذارید.

  پتو مسافرتی ارزان قیمت

  آنچه در این مقاله می خوانید:

  تولیدی پتو مسافرتی ارزان قیمت

  همانطور که گفتیم شرکت نوبافت شادیلون مشهد عرضه کننده پتوهای مسافرتی خوب و باکیفیت می باشد. انتخاب این مدل پتوهای خوب برای خرید عمده باید به صورت کارتونی انجام شود. یک کارتن پتوی یک نفره تیسا، با ۲۰ تخته پتو و دونفره آن ۱۶ تخته پتو دارد.

  این تعداد پتو برای فروشندگان خانگی و مغازه دارها تعداد زیادی محسوب نمی شود. اما اگر پخش کننده پتو هستید به صورت شک، خرید شما ماشینی خواهد بود. یک نیسان پتو، ۴۰ کارتن پتو و یک ایسوز ۷۰ تا ۹۰ کارتن پتو بارگیری می کند. در خصوص سفارشات تریلی هم حجم بارگیری ۲۴۰ کارتن خواهد بود.

  قیمت پتو

  قیمت پتو در بازار تهران

  بازار تهران می تواند مرجع خوبی برای ثبت سفارش انواع پتو باشد. در کنار پتو مسافرتی، انواع مدل پتوهای سنگین هم قابل خرید خواهد بود. از جمله آن ها:

  • چیکا
  • شادیلون
  • روشا
  • رز

  با وجود این همه تنوع از مدل پتوهای گل برجسته ایرانی، هر فردی بر اساس نیاز خود می تواند برای خرید عمده اقدام نماید.

   پخش پتو مسافرتی تهران

  پخش پتو مسافرتی تهران

  برای پخش پتو مسافرتی تهران توانسته ایم مسیری برای همکاری با مشتریان دیگر شهرها فراهم آوریم. یعنی بدون مراجعه حضوری هم بتوانید اقدام به خرید عمده پتو نمایید. به خوبی می دانیم که امروزه مشکلات زیادی در سفرها وجود دارد.

  در کنار هزینه های بالا، عدم وجود امنیت در مسیر و وجود بیماری های مختلف، ارتباطات حضوری را کمتر کرده است. فرصت خوبی فراهم ساخته ایم تا بتوانید ثبت سفارش بهترین پتوها را به راحتی انجام دهید.

  امتیاز شما به این مقاله

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مدیر فروش
  نیره آشوری
  مدیر فروش
  09125824399