صادرات روتختی تک نفره سه بعدی به عراق

صادرات روتختی تک نفره سه بعدی به عراق
 • روتختی تک نفره سه بعدی در میان انواع مدل های روتختی و همچنین در میان انواع اندازه های روتختی، پر طرفدار و همچنین پر فروش می باشند. روتختی های سه بعدی دارای انواع طرح ها می باشد.

  در تولید روتختی های سه بعدی در تولیدی ها از جدید ترین و مدرن ترین طرح ها استفاده می کنند زیرا امروزه طرح های جدید و مدرن بیشتر از طرح های قدیمی طرفدار دارند. روتختی های سه بعدی به تازگی وارد بازار های روتختی شده اند.

  زیبایی یک اتاق خواب مخصوصا اتاق خواب عروس بسیار با اهمیت می باشد بنابراین باید روتختی ای انتخاب شود تا هم بتوان به مدت طولانی استفاده کرد و همچنین دارای زیبایی زیادی باشد تا باعث زیبایی اتاق شود.

  روتختی تک نفره سه بعدی طرح برج ایفل

  آنچه در این مقاله می خوانید:

  روتختی تک نفره سه بعدی طرح برج ایفل

  طرح برج ایفل از جمله طرح های مدرنی است که دارای زیبایی خاصی می باشد. چاپ طرح برج ایفل بر روی روتختی های سه بعدی زیبایی بسیار زیادی را به اتاق خواب می بخشد.

  روتختی های سه بعدی در طرح ایفل در اندازه های مختلف یک نفره، دو نفره و یک و نیم نفره تولید می شوند.

  اقلام تشکیل دهنده روتختی های دو نفره سه بعدی

  اقلام تشکیل دهنده روتختی های دو نفره سه بعدی

  با توجه به اندازه های مختلف تشک ها، اندازه روتختی ها و اقلام تشکیل دهنده آنها نیز تغییر می کند و یک روتختی باید مناسب تخت خواب باشد.

  روتختی های سه بعدی دو نفره ۷ تکه دارد که شامل ۴ عدد روبالشتی، لحاف لایت، کاور زیپ دار لحاف و ملحفه کشدار می شوند که دارای طرحی بسیار زیبا می باشند.

  چه نوع پارچه ای برای روتختی مناسب است؟

  چه نوع پارچه ای برای روتختی مناسب است؟

  معمولا روتختی های با پارچه های توری و ساتن به دلیل فانتزی بودن و مدل تزیینی داشتن برای اتاق عروس مورد استفاده قرار می گیرند که این نوع پارچه ها برای استفاده های عمومی به هیچ وجه مناسب نمی باشند.

  بهترین پارچه ها برای تولید روتختی ها برای استفاده های روز مره، پارچه های نخی هستند که به سادگی قابل شست و شو هستند و ایجاد حساسیت نیز نمی نمایند.

  امتیاز شما به این مقاله

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مدیر فروش
  نیره آشوری
  مدیر فروش
  09125824399