صادرات پتو مسافرتی بیتا به عراق

صادرات پتو مسافرتی بیتا به عراق
 • پتو مسافرتی بیتا با توجه به قیمت ارزان و وزن سبکی که دارد برای صادرات به بازار عراق، بسیار مناسب بوده و تامین عمده این مدل پتوها را می توانید از مسیرهای ارتباطی این سایت به انجام رسانید.

  یکی از دیگر مدل پتوهایی که در امر صادرات، توانسته بازدهی خوبی به همراه داشته باشد مربوط به مدل پتوهای چهارخونه با وزن سبک و ارزان می باشد.

  دلیل استقبال از این مدل پتوهای مسافرتی، کم حجم بودن، ارزان بودن و سبک بودن آن ها می باشد که موقعیت های مصرفی آن ها را افزایش داده است.

  صادرات پتو مسافرتی

  آنچه در این مقاله می خوانید:

  صادرات پتو مسافرتی بیتا

  با گران شدن پتوهای مسافرتی ژله ای، یکی از پتوهایی که این روزها روی کار آمده اند مربوط به مدل پتوهای چهار خانه می باشد که تولید آن ها عمدتا با وزن ۵۰۰ گرم انجام می شود.

  این وزن برای پتو، بسیار سبک می باشد و از طرفی نوع الیاف به کار رفته در تولید پتوهای فوق هم در کاهش قیمت این مدل پتوها موثر بوده است.

  لیست قیمت انواع پتوهای سبک

  لیست قیمت انواع پتوهای سبک

  پتوهای سبک و قیمت مناسب چهارخانه در لیستی که ارائه می شود بر اساس وزن آن ها و ابعادی که دارند قیمت گذاری می شوند و ارزان ترین نمونه ای که وجود دارد مربوط به مدل پتوی تیبا است.

  این مدل پتوی سبک دارای وزن ۴۶۰ گرم بوده و کارتن های آن هم ۵۵ عددی می باشد که ارزان ترین قیمت ممکن را به همراه دارد.

  کارخانه تولید پتو ارزان قیمت

  کارخانه تولید پتو ارزان قیمت

  کارخانه تولید پتو ارزان قیمت در اصفهان محصولات خود را با ایجاد مسیرهای فروش غیر حضوری با شرایط بهتری در دسترس مشتریان خود قرار داده است.

  این کارخانه در خصوص مشتریانی که تصیم به صادرات پتو به بازار کشورهای مختلف را داشته باشند همکاری های خوبی را پایه ریزی نموده است.

  امتیاز شما به این مقاله

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مدیر فروش
  نیره آشوری
  مدیر فروش
  09125824399