صادرات پتو سفری ارزان قیمت تیبا

صادرات پتو سفری ارزان قیمت تیبا
 • پتو سفری ارزان قیمت تیبا یکی از پرطرفدارترین محصولاتی است که برای صادرات، مورد انتخاب قرار می گیرد. فروش عمده این پتو از کارخانه اصفهان در کارتن های ۵۵ عددی انجام می شود که دارای وزن ۴۸۰ گرم می باشند.

  یکی از معروف ترین مدل پتوهای مسافرتی طرح چهارخونه، پتو سفری ارزان قیمت تیبا می باشد که تولید این پتو، توسط شرکت باران با مدیریت آقای علی فرجی انجام می شود.

  بهترین بازار پتو در تهران که شما بتوانید برای تامین بی واسطه انواع پتو مسافرتی اقدام نمایید، بازار اینترنتی خواهد بود که کلیه محدودیت ها را کنار گذاشته و امکان خرید انواع پتو را به شما می دهد.

  پتو مسافرتی در تهران

  آنچه در این مقاله می خوانید:

  بهترین بازار پتو مسافرتی در تهران

  اگر شما خواهان خرید عمده پتو مسافرتی در بازار باشید، روش های متعددی را می تواند امکان نمایید و مرکز فروش عمده پتو با فعالیت های اینترنتی خود می تواند یکی از بهترین این مسیرها باشد.

  کانال تلگرام پتو ژله ای پاندا یکی از دیگر فرصت هایی است که شما بتوانید انواع مدل پتو مسافرتی را انتخاب و اقدام به سفارش عمده آن ها نمایید.

  خرید پتو سفری

  خرید پتو سفری ارزان قیمت از کارخانه

  برای خرید مستقیم پتو سفری ارزان قیمت با مارک تیبا، درب کارخانه می تواند موقعیت مناسبی باشد که به شما امکان صادرات پتو را می دهد چرا که شما از این طریق می توانید به قیمت های بی واسطه دست یابید.

  پتو مسافرتی تیبا یکی از ارزان ترین و در عین حال سبک ترین پتوهای سفری می باشد که در بازار کشورهایی همچون عراق و آذربایجان هم مورد استقبال قرار گرفته است.

  صادرات پتو ایرانی

  صادرات پتو ایرانی به آذربایجان

  برای صادرات پتو ایرانی به کشورهایی همچون آذربایجان، انواع مدل پتوها را می توانید انتخاب نمایید که در این میان می توان به پتو مسافرتی تیبا اشاره نمود.

  تولید این پتو با وزن ۴۸۰ گرم انجام می شود و در کارتن های ۵۵ عددی بسته بندی می شوند.

  همچنین پتو باران و آبتین و مروارید هم از دیگر مدل پتوهای مسافرتی است که شما برای خرید عمده آن ها می توانید اقدام نمایید.

  امتیاز شما به این مقاله

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مدیر فروش
  نیره آشوری
  مدیر فروش
  09125824399