صادرات تشک آکاردئونی مسافرتی یک نفره به عراق

صادرات تشک آکاردئونی مسافرتی یک نفره به عراق
 • تشک آکاردئونی به تشک های مسافرتی گفته می شود که هم با سایز یک نفره و هم دونفره قابل تولید بوده و گزینه مناسبی برای صادرات تشک به عراق خواهد بود.

  امروزه شرکت تولید کننده پاندا به خوبی در عرصه دوخت تشک های مسافرتی توانسته سرمایه گذاری های خوبی به انجام رساند که در نتیجه این امر، شاهد ارائه تشک های یک نفره و دونفره هستیم.

  اصلی ترین الیافی که برای داخل این نوع تشک ها، لایه های آکاردئونی می باشد که به صورت تک لایه و دولایه قابل استفاده هستند تا تشک هایی با وزن و ضخامت های مختلفی ارائه شود.

  شرکت تولید کننده تشک آکاردئونی

  آنچه در این مقاله می خوانید:

  شرکت تولید کننده تشک آکاردئونی

  شرکت پاندا تولید کننده معروف در عرصه دوخت تشک آکاردئونی می باشد که تشک های فوق به صورت معمولی و VIP و سوپر  VIP با مشخصات و استانداردهای مختلف تولید می شوند.

  توزیع تشک های تولید شده توسط کارخانه پاندا از مسیرهای حضوری و غیر حضوری انجام می شود که مشتریان، بنا به شرایط خود بتوانند تصمیم به خرید انواع تشک نمایند.

  بهترین نوع تشک مسافرتی با قیمت ارزان

  بهترین نوع تشک مسافرتی با قیمت ارزان

  یکی از بهترین نوع تشک های مسافرتی که شرکت پاندا، به خریداران تشک با قیمت ارزان پیشنهاد می نماید مربوط به تشک های پارچه فیلامنت زیپ دار می باشد.

  در این نوع تشک ها هم از لایه های اکاردئون استفاده می شود که شستشو و استفاده از تشک های فوق را ساده تر خواهد نمود.

  صادرات تشک های ارزان و باکیفیت

  صادرات تشک های ارزان و باکیفیت

  تشک های ارزان و باکیفیت پارچه اعلا از گزینه های خوب برای صادرات می باشد که بنا به خواسته مشتریان، این امکان وجود دارد که در سه وزن ۳، ۲٫۵، ۲ کیلوگرم تولید شود.

  صادرات تشک از ایران به مقصد بازارهای کشورهای متعددی می تواند قابل انجام باشد که تعیین کشورهای مقصد، در نوع محصول انتخابی می تواند تاثیر گذار باشد.

  امتیاز شما به این مقاله

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مدیر فروش
  نیره آشوری
  مدیر فروش
  09125824399