کارخانه ی پتو لاله مهرگان با بهترین قیمت ها

کارخانه ی پتو لاله مهرگان با بهترین قیمت ها
 • کارخانه ی پتو لاله مهرگان به دلیل داشتن ویژگی هایی همچون بهترین قیمت ها، بازار خوبی برای فروش ایجاد نموده است. صادرات پتو زنبق برای بازارهایی همچون افغانستان و عراق هم بسیار مناسب و کاربردی هستند.

  پتو لاله از کارخانه هایی می باشد که دارای استاندارد ایران از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی می باشد و همین ویژگی سبب شده تا بتوان به راحتی در مسیر صادرات این مدل پتوها اقدام نمود.

  در خصوص نوع بافت پتوهای ایرانی لاله می توان به بافت حلقوی تاری اشاره نمود که سبب غیر قابل شکافته شدن این مدل پتوها شده است و به همین دلیل هم پرزدهی کمتری هم دارند.

  پتو لاله مدل زنبق

  آنچه در این مقاله می خوانید:

  کارخانه ی پتو لاله مدل زنبق

  کارخانه ی پتو در شهر قم با مدل زنبق توانسته بازار خوبی ایجاد نماید. استحکام بالای این مدل پتوها به دلیل داشتن سه نوع نخ در ساختمان این مدل پتوها می باشد، بسیار بالا بوده و در نتیجه، موقع شستشو، از بین نمی رود.

  مقاومت کششی بالای این مدل پتوهای ایرانی به دلیل بافت ویژگی های بافت این مدل پتوها می باشد که شما می توانید برای سفارش عمده آن ها با ما تماس بگیرید.

  مشخصات پتو زنبق یک نفره قیمت مناسب

  مشخصات پتو زنبق یک نفره قیمت مناسب

  اگر بخواهیم در خصوص ویژگی های قابل بیان در مورد پتوهای زنبق بپردازیم می توان به تک لایه بودن آن ها اشاره نمود و بافت آن ها با الیاف پلی استری مناسب و با دستگاه های خوب، عاملی در افزایش کیفیت می باشد.

  رنگ هایی که برای الیاف به کار رفته است از جمله رنگ های سوئیسی هستند که از بروز حساسیت جلوگیری می نمایند و استانداردهای جهانی دارند.

  صادرات پتو زنبق گل برجسته به عراق

  صادرات پتو زنبق گل برجسته به عراق

  در صادرات پتوهای گل برجسته زنبق، می توان بازارهای متعددی را انتخاب نمود که بازار عراق، یکی از این بازارها می باشد که دسترسی و همکاری مستقیم با کارخانه تولید کننده در قم، می تواند در دریافت بهترین قیمت ها موثر باشد.

  شما برای همکاری با شرکت تولید لاله مهرگان می توانید از این مسیرهای ارتباطی استفاده نمایید که پاسخگوی شما هستیم.

  امتیاز شما به این مقاله

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مدیر فروش
  نیره آشوری
  مدیر فروش
  09125824399