قیمت تشک یک نفره معمولی با فروش عمده از کارخانه

قیمت تشک یک نفره معمولی با فروش عمده از کارخانه
 • قیمت تشک یک نفره معمولی در انواع نمونه ها تفاوت دارد که به صورت عمده از طریق راه های ارتباطی قابل خریداری می باشد. بسیاری از خانواده ها از این نمونه ها تهیه می کنند.

  تشک های معمولی که به عنوان تشک های فنری می باشند، به عنوان ساده ترین نوع تشک ها شناخته می شوند که در مقایسه با انواع دیگر تشک ها ارزان تر هستند.

  در این تشک ها از فنر جهت افزایش نرمی تشک استفاده می شود. تشک های فنری در دو نوع با فریم و بدون فریم تولید می شوند. هر دو مدل از تشک های فنری برای افرادی با وزن زیر ۶۰ کیلوگرم مناسب است.

  عوامل تاثیر گذار بر قیمت تشک یک نفره معمولی

  آنچه در این مقاله می خوانید:

  عوامل تاثیر گذار بر قیمت تشک یک نفره معمولی

  عوامل متعددی بر قیمت تشک های معمولی تاثیر دارد که از جمله آنها می توان به نوع فنر مصرفی در آنها، میزان تحمل وزن و مقاومت آنها، میزان سفتی و نرمی می توان اشاره کرد.

  علاوه بر این موارد، عوامل دیگری نیز بر قیمت تشک های معمولی یک نفره تاثیر گذار است اما این تشک ها نسبت به دیگر تشک ها قیمت پایین تری دارند.

  انواع تشک های معمولی از لحاظ نوع فنر

  انواع تشک های معمولی از لحاظ نوع فنر

  تشک های معمولی از لحاظ نوع فنر نیز می توان به دو دسته تقسیم کرد که شامل تشک فنر متصل و تشک فنر منفصل می باشد. در تشک فنر متصل، این فنرها در سراسر تشک به هم متصل هستند.

  تشک فنر منفصل نسبت به نوع فنر متصل، برای کمر حمایت بیشتری ارائه می کند. فنرهای این تشک به صورت جدا در پاکت های خاص قرار دارند.

  تعداد فنرهای به کار رفته در تشک فنر منفصل

  تعداد فنرهای به کار رفته در تشک فنر منفصل

  تعداد فنرهای به کار رفته در تشک فنر منفصل، بیش از ۵ هزار عدد می باشد و هر چه این تعداد بالاتر باشد، کیفیت تشک نیز بهتر است اما تعداد فنر تنها عامل اثر گذار نیست.

  باید در این زمینه مطمئن باشید که اگر تشکی دارای تعداد اندکی از فنرهای مرغوب باشد، کیفیتی به مراتب بهتر از تشکی با انبوهی از فنرهای بی کیفیت ارائه خواهد کرد.

  امتیاز شما به این مقاله

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مدیر فروش
  نیره آشوری
  مدیر فروش
  09125824399