قیمت روتختی میکرو دیجیتال دونفره تولیدی پاندا

قیمت روتختی میکرو دیجیتال دونفره تولیدی پاندا
 • قیمت روتختی میکرو با توجه به الیاف به کار برده شده، اندازه های یک نفره و دو نفره و … متفاوت می باشند و هر فردی با توجه به بودجه خود خریداری می کند.

  روتختی های میکرو در طرح های گوناگون و متنوع تولید می شوند که باعث می شود برای انواع سلیقه ها، گزینه انتخاب وجود داشته باشد. طراحی های زیبای روتختی های میکرو بر نمای اتاق نیز تاثیر مطلوبی می گذارد.

  به دلیل کیفیت بالای روتختی های میکرو و دوام و عمری که دارند بنابراین دارای قیمت های بالا تری خواهند بود که با توجه به قیمت بالا، از طرفداران آن کاسته نشده است و همچنان پر فروش می باشند.

  قیمت روتختی میکرو در طرح های مختلف

  آنچه در این مقاله می خوانید:

  قیمت روتختی میکرو در طرح های مختلف

  روتختی های میکرو در جنس های مختلفی همچون ساتن و پلی کتان و … تولید شده اند که با توجه به این جنس ها قیمت ها متفاوت خواهد بود.

  برخی از افراد در انتخاب یک روتختی به کیفیت توجه می کنند اما برخی دیگر به قیمت روتختی توجه می کنند و در صورتی که دارای قیمتی ارزان تر باشند خریداری می کنند.

  برای شستن روتختی های میکرو از چه موادی استفاده نشود؟

  برای شستن روتختی های میکرو از چه موادی استفاده نشود؟

  از آنجا که ماندگاری و دوام بیشتر هر چیزی علاوه بر کیفیت آن به چگونگی مراقبت از آن نیز بستگی دارد، نحوه مراقبت از روتختی ها نیز بسیار با اهمیت می باشند.

  برای شستن روتختی های میکرو بهتر از پودر لباس شویی یا دستی استفاده نشود زیرا آنزیم های موجود در آنها باعث تخریب زود تر این نوع روتختی می شود.

  روتختی های میکرو چه ویژگی هایی دارند؟

  روتختی های میکرو چه ویژگی هایی دارند؟

  روتختی های میکرو دارای رنگ های ثابت و مقاومی می باشند که در صورتی که با آب سرد و مایع لباس شسته شوند رنگ خود را از دست نمی دهند.

  روتختی های میکرو اگر به طور درست مراقبت شوند دارای ماندگاری طولانی و زیادی خواهند بود.

  امتیاز شما به این مقاله

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مدیر فروش
  نیره آشوری
  مدیر فروش
  09125824399