تشک یک نفره مسافرتی قیمت روز کارخانه

تشک یک نفره مسافرتی قیمت روز کارخانه
 • تشک یک نفره مسافرتی قیمت روز کارخانه اصفهان را می توانید در مجموعه پاندا انتخاب نمایید. دوخت این نوع تشک ها به صورت دور دوز شده و با نوار پارچه ای انجام می شود که این کار می تواند به افزایش مقاومت هم کمک نماید.

  تشک های مهمان از تشک های کاربردی برای موقعیت های مکانی مختلف، از جمله کوه، جنگل، پیک نیک و … می باشد که در وزن های دو کیلوگرم تا ۳٫۵ کیلوگرم، تولید و دوخت می خورند.

  فروش تشک به صورت عمده در شرکت پاندا با ارائه قیمت های درب کارخانه انجام می شود که این کار سبب می شود تا فعالین بازار تجاری بتوانند از سودآوری خوبی بهره مند شوند.

  تشک یک نفره مسافرتی

  آنچه در این مقاله می خوانید:

  تشک یک نفره مسافرتی قیمت مدل زیپی

  تشک یک نفره مسافرتی قیمت مناسب در مدل های زیپی با وزن های دو کیلوگرم تولید می شوند که در داخل آن ها از لایه آکاردئونی به جهت حجیم تر شدن و همچنین نرم شدن تشک استفاده می شود.

  دوخت تشک های مسافرتی با پارچه های پنبه دوزی شده انجام می شود که این کار در افزایش سطح کیفیت تشک ها و داشتن قیمت های بهتر، تاثیرگذار می باشد.

  نرخ روز تشک مهمان باکیفیت در بازار

  نرخ روز تشک مهمان باکیفیت در بازار

  در بازار امروزی، نرخ روز تشک می تواند تابع عوامل متعددی باشد و در این میان می توان به نوع دوخت تشک اشاره نمود.

  در دوخت تشک های زیپ دار، از نواردوزی های خوب و مناسب استفاده می شود و داخل تشک هم از لایه های آکاردئونی استفاده شده که این لایه ها بر اساس وزن تشک می تواند نمونه های مختلفی را داشته باشد.

  حراج تشک مسافرتی پاندا

  حراج تشک مسافرتی پاندا

  تشک مسافرتی در شرایط مختلف بازار، می تواند قیمت های متفاوتی داشته باشد و در برخی بازه های زمانی هم در حال ارائه بهترین درصد تخفیف ها هستیم که به نوعی، حراجی محسوب می شود.

  اگر شما تمایل به همکاری برای خرید عمده تشک های مسافرتی داشته باشید، پاندا می تواند به راحتی، به رفع نیازهای شما اقدام نماید.

  امتیاز شما به این مقاله

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مدیر فروش
  نیره آشوری
  مدیر فروش
  09125824399