شرکت فروش تولیدی تشک مسافرتی تهران

شرکت فروش تولیدی تشک مسافرتی تهران
 • تولیدی تشک مسافرتی تهران از شرکت های فروش عمده در بازار می باشد که می توانید برای تامین جدیدترین نمونه های تشک مهمان یک نفره و دونفره با این مجموعه همکاری نمایید و شرایط ارسال به دیگر شهرها هم فراهم شده است.

  بازار کالای خواب تنوع گسترده ای ازمدل تشک های متنوع را شامل می شود که در میان آن ها می توان از تشک های بلوک اسفنجی نام برد و تولید این نوع تشک ها اکثرا با ابعاد ۱۸۵ * ۸۵ سانتیمتر انجام می شود.

  این که شما بخواهید به خرید عمده تشک هایی با سایز و ابعاد بزرگتر اقدام نمایید می توانید تشک های یک نفره vip را انتخاب نمایید که دارای سایز ۲۰۰ * ۹۰ سانتیمتر هستند.

  کارخانه تولیدی تشک

  آنچه در این مقاله می خوانید:

  کارخانه تولیدی تشک مسافرتی تهران

  با فعالیت شرکت هایی همچون پاندا، امروزه تشک های مسافرتی با تنوع خوبی وارد بازار کالای خواب شده اند. این تنوع، صرفا محدود به طرح پارچه های مورد استفاده نیست.

  تولیدات تشک مسافرتی از لحاظ وزن، کیفیت، ضخامت و در نهایت قیمت هم می تواند شامل تنوع شود تا مشتریان بتوانند بر اساس نوع اولویت های خود برای خرید عمده اقدام نمایند.

  مرکز پخش تشک های vip یک نفره

  مرکز پخش تشک های vip یک نفره

  تشک vip به عنوان تشک ویژه و باکیفیت می باشد که تولید آن با آکاردئون هایی با گرماژهای بالا انجام می شود و در نهایت شاهد تولید تشک یک نفره وزن ۴ کیلوگرم هستیم.

  ویژگی دیگر این تشک مربوط به سایز آن است که ابعاد ۲۰۰ * ۹۰ سانتیمتر دارد و به همین دلیل، می تواند بسیار خاص و کاربردی باشد.

  لیست قیمت ویژه تشک مسافرتی

  لیست قیمت ویژه تشک مسافرتی

  دریافت قیمت ویژه برای خرید عمده تشک های مسافرتی می تواند خواسته مشتریان زیادی باشد و چنین فرصتی می تواند از طریق کارخانه تولید کننده تشک ایجاد شود.

  شرایط فروش اینترنتی و عمده تشک های مسافرتی یک موقعیت خاص و ویژه خواهد بود که شما می توانید از این فرصت های همکاری استفاده نمایید.

  امتیاز شما به این مقاله

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مدیر فروش
  نیره آشوری
  مدیر فروش
  09125824399