شرکت تولیدی روبالشتی فانتزی عروس مخمل

شرکت تولیدی روبالشتی فانتزی عروس مخمل
 • روبالشتی فانتزی عروس با پارچه های مخمل هازان به صورت چاپی تولید می شوند. شرکت پاندا با طراحی و دوخت این مدل روبالشتی ها توانسته تحول خوبی در بازار کالای خواب ایجاد نماید و شرایط فروش مستقیم این تولیدات هم ایجاد شده است.

  روبالشی یک وسیله بسیار کاربردی می باشد که امکان دوخت و تولید آن با انواع پارچه های مختلف وجود دارد و یکی از جدیدترین آن ها با جنس پارچه های هازان تولید شده است که روبالشتی های سه بعدی هم معروف هستند.

  یکی از دیگر پارچه هایی که می تواند به دوخت انواع پشتی، روبالشتی، کناره و … کمک نماید پارچه های مخمل شانل می باشد که جنس و دوام خوبی به همراه دارد.

  تولید و فروش انواع جلد بالش

  آنچه در این مقاله می خوانید:

  تولید و فروش انواع جلد بالش

  جلد بالش یک وسیله ضروری است که در تولید این محصول، نوع پارچه های مورد استفاده از ارزش و اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند چرا که پارامتر اصلی تعیین کننده قیمت هم خواهند بود.

  روبالشتی های مخمل از گذشته تا به امروزه یکی از کاربردی ترین گزینه هایی هستند که مورد استفاده قرار می گرفته و در طول زمان هم شاهد ارائه مدل های متنوع و گسترده تری هستیم.

  قیمت دوخت روبالشتی فانتزی

  قیمت دوخت روبالشتی فانتزی عروس

  دوخت روبالشتی فانتزی عروس بر اساس نوع پارچه هایی که دارند می تواند قیمت های متفاوتی داشته باشد و یکی از خوش قیمت ترین گزینه هایی که این روزها ارائه شده مربوط به روبالشتی های سه بعدی می باشد.

  چاپ سه بعدی انجام شده برروی روبالشتی های عروس، می تواند با طرح های گل، کلاسیک و یا انواع طرح های دیگر باشد که با رنگ های ثابت انجام می شود.

  سفارش عمده روبالشی جدید عروس

  سفارش عمده روبالشی جدید عروس

  سفارش عمده روبالشتی در بازار می توانید از جدیدترین کارهای عروس، زمانی قابل انجام باشد که شما با یک تولیدی، مستقیم در ارتباط باشید و چنین فرصتی از طریق شرکت پاندا فراهم شده است.

  روبالشتی های پنبه دوزی شده هم می تواند انتخاب مناسبی برای آن دست از مشتریان باشد که تمایل به دریافت بهترین قیمت ها دارند.

  امتیاز شما به این مقاله

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مدیر فروش
  نیره آشوری
  مدیر فروش
  09125824399