عمده فروشی پتو گل برجسته گلاریس ارزان قیمت

عمده فروشی پتو گل برجسته گلاریس ارزان قیمت
 • پتو گل برجسته گلاریس از مدل های قدیمی پتو می باشد که دارای رنگ های بسیار شاد و روشن هستند و به راحتی می توان آن ها را تهیه نمود.

  گل های برجسته بر روی پتو های بزرگ زیبا تر می شوند، بنابراین بیشتر پتو های گلاریس گل برجسته در اندازه های دو نفره تولید می شوند تا زیبایی و جذابیت بیشتری داشته باشند و باعث زیبایی بیشتر اتاق خواب شوند.

  گلاریس یکی از برندهای پتو می باشد که سالها در بازار پتو وجود دارد و با وجود گذر زمان همچنان دارای طرفداران زیادی می باشند و تولید کنندگان این مدل پتو تلاش می کنند تا طرح های مدرنی را بر روی آنها چاپ کنند.

  پتو گل برجسته گلاریس را چگونه می توان تهیه نمود؟

  آنچه در این مقاله می خوانید:

  پتو گل برجسته گلاریس را چگونه می توان تهیه نمود؟

  انواع پتو های گل برجسته گلاریس در انواع سایت های معتبر اینترنتی قرار داده شده اند که قیمت آنها به همراه تنوع پتو ها ارائه شه است.

  مشتریانی که با دیدن پتو ها قصد خرید دارند می توانند به راحتی سفارش دهند و درب منزل تحویل بگیرند.

  پتو های گلاریس چه ویژگی هایی دارند؟

  پتو های گلاریس چه ویژگی هایی دارند؟

  پتو های گلاریس دارای الیافی هستند که بسیار گرم می کنند و خوابی آرام را به همراه گرما به ارمغان می آورد. پتو های گلاریس از لطافت بسیاری برخوردار می باشند.

  پتو های گلاریس دارای دوختی تمیز هستند که به آسانی الیاف آنها خراب نمی شوند و این مدل پتو ها دارای کاوری می باشند که پتو ها را از آلودگی ها حفظ می کند.

  پتو ها در چه سایز هایی تولید می شوند؟

  پتو ها در چه سایز هایی تولید می شوند؟

  به دلیل تنوع مشتریان و مصرف کنندگان پتو از نظر سن و میزان قد افراد، تولیدی ها سعی می کنند تا در اندازه های مختلفی پتو تولید کنند.

  هر فردی که علاقه مند است تا پتو به اندازه قد خود او باشد می تواند از پتو های یک نفره استفاده کند و هر فردی که با پتو های بزرگ تر راحت تر باشد می تواند از پتو های دو نفره استفاده کند.

  امتیاز شما به این مقاله

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مدیر فروش
  نیره آشوری
  مدیر فروش
  09125824399