عمده فروشی ملحفه روتختی تک نفره پلی استر

عمده فروشی ملحفه روتختی تک نفره پلی استر
 • ملحفه روتختی تک نفره دارای انواع مختلفی در بازار های روتختی است که بیشتر به صورت ساده هستند و دارای رنگ های بسیار زیبا و روشن می باشند.

  تولیدی های ملحفه روتختی تلاش می کنند تا ملحفه ها را به صورت کشدار تولید کنند که در هنگام خواب و استراحت بر روی تخت خواب، حرکت نکنند و به صورت صاف در جای خود بایستند. ملحفه ها در سرویس های روتختی از اجزای مهمی به شمار می آیند.

  سرویس های روتختی از نظر تعداد تکه دارای انواع مختلفی می باشند که داشتن ملحفه ای کشدار بسیار ضروری می باشد و یک تشک خواب به ملحفه نیاز دارد.

  ملحفه روتختی تک نفره قیمت مناسب

  آنچه در این مقاله می خوانید:

  ملحفه روتختی تک نفره قیمت مناسب

  معمولا بیشتر ملحفه ها با سرویس های روتختی هستند و خریداری می شوند که قیمت آنها با سرویس های روتختی محاسبه می شوند.

  سرویس های روتختی هر چه دارای کیفیتی پایین تر و اندازه ایی کوچک تر باشد دارای قیمتی ارزان تر خواهد بود که بیشتر افراد به دنبال روتختی های با قیمت ارزان هستند.

  چه روتختی هایی بیشتر طرفدار دارند؟

  چه روتختی هایی بیشتر طرفدار دارند؟

  روتختی های دو نفره بیشتر از روتختی های یک نفره به فروش می رسند و روتختی هایی که دارای تکه های بیشتری باشد نیز طرفداران بیشتری دارند.

  روتختی هایی که دارای رنگ های شاد و روشن هستند و دارای طرح های بسیار جذاب هستند بیشتر پر طرفدار می باشند پس بنابراین تولیدی ها سعی می کنند که روتختی هایی که بیشتر طرفدار دارند را تولید کنند.

  روتختی کشدار ترک مدل برگ انجیری

  روتختی کشدار ترک مدل برگ انجیری

  روتختی های کشدار در هر چهار گوشه کش دارد و در ابعاد ۹۰*۲۰۰ سانتی متر می باشند که دارای اندازه ای مناسب برای تخت خواب های یک نفره هستند.

  روتختی های ترک مدل انجیری از پارچه تترون ساخته شده است که دارای درجه ایی بالا می باشد. این مدل روتختی بیشتر در رنگ های سبز تولید می شوند.

  امتیاز شما به این مقاله

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مدیر فروش
  نیره آشوری
  مدیر فروش
  09125824399