خرید عمده پتو ایرانی مارک شادیلون

خرید عمده پتو ایرانی مارک شادیلون
 • خرید عمده پتو ایرانی با مارک شادیلون می تواند سودآوری های خوبی برای فعالین این بازار اقتصادی به همراه داشته باشد. پتو روشا یکی از پتوهای یک نفره ارزان قیمت این مجموعه می باشد و در کنار آن هم می توانید مدل های دیگر یک نفره و دونفره را انتخاب نمایید.

  از ویژگی های بارز کارخانه نوبافت شادیلون مشهد، مربوط به رشد و پیشرفت سریع این مجموعه بوده که در بازه زمانی کوتاهی توانست، هم کیفیت خوبی از مدل پتوهای ایرانی را ارائه نماید و هم ظرفیت تولید خود را افزایش دهد.

  فعالیت این کارخانه از سال ۱۳۸۳ شروع شده و در یک بازه زمانی شش ماهه توانستند اقدام به راه اندازی خطوط تولیدی خود نمایند و شروع به بافت انواع پتوهای راشل نمایند.

  محصولات کارخانه پتو نوبافت شادیلون مشهد

  آنچه در این مقاله می خوانید:

  محصولات کارخانه پتو نوبافت شادیلون مشهد

  با توجه به خطوط تولیدی پیشرفته ای که در کارخانه پتو نوبافت مشهد قرار گرفته است، می بینیم که محصولات متنوعی از مدل پتوهای راشل و گل برجسته به بازار عرضه می نماید.

  پتو گل برجسته چیکا، روشا، رز، نیکا، پارمیدا، آیلار، سارینا از جمله مدل پتوهایی هستند که در این کارخانه با مشخصات منحصر به فردی تولید و عرضه می شوند.

  مرجع خرید عمده پتو ایرانی

  مرجع خرید عمده پتو ایرانی

  خرید عمده پتو ایرانی از مرجع اینترنتی می تواند محاسنی به همراه داشته باشد که مهم ترین آن ها دست یابی به قیمت های بدون واسطه در بازار خواهد بود.

  علاوه بر این، افزایش سرعت در انجام معاملات تجاری هم به نوبه خود می تواند عاملی در کاهش هزینه ها باشد و تمامی این مزیت های رقابتی از طریق این مرکز در اختیار شما می باشد.

  صادرات پتو گل برجسته شادیلون

  صادرات پتو گل برجسته شادیلون

  پتو گل برجسته شادیلون از استانداردهای ملی و بین المللی برخوردار می باشند پس می توان انتظار داشت که امکان صادرات این مدل پتوی ایرانی به کشورهای مختلف هم وجود دارد.

  اما در امر صادرات پتو، مدل پتوی پارمیدا که وزن ۴۰۰۰ گرمی دارد بیشتر مد نظر تاجران قرار می گیرد که شما هم می توانید برای خرید عمده آن اقدام نمایید.

  امتیاز شما به این مقاله

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مدیر فروش
  نیره آشوری
  مدیر فروش
  09125824399