فروش عمده تشک طبی فنری دو نفره

فروش عمده تشک طبی فنری دو نفره
 • تشک طبی فنری دو نفره با کیفیت های مختلفی در مجموعه پاندا تولید می شود و به همین دلیل، قیمت های متفاوتی هم دارند. فروش عمده انواع تشک های استاندارد برای صادرات و یا پخش داخلی، از طریق این مرکز انجام می شود.

  عمده تولیدات تشک دونفره با عرض ۲۰۰ * ۱۶۰ سانتی متر انجام می شود و در برخی موارد هم عرض ۱۸۰ هم امکان تولید وجود دارد.

  انواع تشک طبی تولیدی شرکت پاندا، از ضمانت نامه های معتبر و کتبی برخوردار هستند و به همین دلیل می توانید با اطمینان به پخش این نوع تشک ها در بازار اقدام نمایید.

  قیمت تشک عرض 160

  آنچه در این مقاله می خوانید:

  قیمت تشک عرض ۱۶۰

  تشک عرض ۱۶۰ به عنوان یکی از سایزهای استاندارد تشک دونفره می باشد که در بازار وجود دارد و شرکت پاندا با کیفیت ها و قیمت های مختلفی این محصول را عرضه می نماید.

  اندازه استاندارد تشک دونفره یا دارای عرض ۱۶۰ یا عرض ۱۸۰ می باشد که بر اساس سایز تخت، انتخاب می شود و در شرکت پاندا، هر دو این موارد وجود دارد.

  لیست قیمت تشک طبی فنری

  لیست قیمت تشک طبی فنری دو نفره

  در لیست قیمت تولیدات شرکت پاندا، تشک طبی فنری دو نفره هم قرار دارد و این نوع تشک به صورت اسفنجی و مموری فوم هم قابلیت تولید دارد.

  در خصوص لیست قیمت تشک های ارائه شده به بازار، یکی از پارامترهایی که می تواند تاثیرگذار باشد مربوط به سال تعیین شده برای ضمانت می باشد.

  صادرات انواع تشک ایرانی

  صادرات انواع تشک ایرانی

  با توجه به این که تولیدات تشک ایرانی، استاندارد می باشند و همچنین قیمت های مقرون به صرفه ای هم دارند، می توانند گزینه مناسبی برای صادرات به کشورهای مختلف باشند.

  پاکستان، ارمنستان و ترکمنستان از جمله مقصدهایی هستند که برای صادرات تشک انتخاب می شوند و شما می توانید برای همکاری، با ما در تماس باشید تا ضمن کسب اطلاعات در خصوص نمونه تشک های موجود، برای سفارش هم بتوانید اقدام نمایید.

  امتیاز شما به این مقاله

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مدیر فروش
  نیره آشوری
  مدیر فروش
  09125824399