فروش عمده تشک خواب مسافرتی

فروش عمده تشک خواب مسافرتی
 • فروش عمده تشک خواب مسافرتی یک نفره و دونفره در مجموعه پاندا، مستقیم از کارخانه اصفهان انجام می شود که از این مسیر بتوانیم به ارائه پایین ترین قیمت ها اقدام نماییم. کاور تشک مهمان با جنس پارچه اسپان تولید می شود.

  قیمت تشک مسافرتی در بازار، دارای نمونه های بسیار متعددی می باشد و عوامل متعددی می تواند به تغییر قیمت ها منجر شود و از جمله آن ها، مربوط به جنس تشک است.

  همانطور که می دانید در تولید تشک های مسافرتی، از پارچه هایی با جنس های مختلف فیلامنت، اعلا، ستایش، ژاکارد و … استفاده می شود و هر کدام هم قیمت های متفاوتی دارند.

  سایت فروش عمده تشک

  آنچه در این مقاله می خوانید:

  سایت فروش عمده تشک خواب مسافرتی ارزان

  سایت پاندا با فروش عمده تشک خواب مسافرتی با قیمت های ارزان و رقابتی به عنوان یکی از بهترین مراجعی می باشد که شما بتوانید برای تامین کالای مورد نیاز خود اقدام نمایید.

  تولیدات تشک مسافرتی با لایه آکاردئونی در وزن های دو تا سه و نیم کیلوگرم انجام می شود که هر کدام قیمت مخصوص به خود را دارد و می توانید برای سفارش، بر اساس نوع نیاز خود اقدام نمایید.

  صادرات تشک به افغانستان

  صادرات تشک به افغانستان

  صادرات تشک از ایران به کشورهای متعددی انجام می شود و بازار افغانستان هم می تواند مرجع یکی از فعالیت های اقتصادی ما محسوب شود.

  در میان تولیدات تشک مسافرتی، تشک های vip نمونه یکی از تشک های خوب و باکیفیت می باشد که هم با پارچه های فیلامنت و هم پارچه اعلا قابل تولید می باشند.

  قیمت تشک مسافرتی ارزان

  قیمت تشک مسافرتی ارزان

  ارائه ارزان ترین قیمت تشک مسافرتی می تواند یکی از دیگر مزیت هایی باشد که شرکت پاندا در اختیار مشتریان قرار داده است.

  تشک های پارچه فیلامنت نمونه یکی از تشک های خوب و ارزان قیمت می باشند که در این نمونه هم تقسیم بندی بر اساس وزن و این که زیپ دار باشند یا نباشند هم وجود دارد.

  امتیاز شما به این مقاله

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مدیر فروش
  نیره آشوری
  مدیر فروش
  09125824399