صادرات روتختی های سه بعدی دو نفره جدید شیک ارزان

صادرات روتختی های سه بعدی دو نفره جدید شیک ارزان
 • روتختی های سه بعدی دو نفره جدید شیک از عالی ترین مدل های روتختی می باشد که با گذشت زمان بر طرفداران آن روز به روز افزوده می شود.

  روتختی سه بعدی شکل جدیدی از روتختی است که به تازگی به بازار آمده است. قدرت بالای آن در مجذوب کردن هر بیننده ایی باعث شده است که در زمان خیلی کوتاه فروش بسیار بالایی داشته یاشد.

  در سال های اخیر با رونق گرفتن تصاویر سه بعدی و توجه مردم به آن، استفاده از این تصاویر برای عمق بخشیدن به آنها چاپ تصاویر سه بعدی در انواع وسایل همچون روتختی بسیار باب شده است.

  روتختی های سه بعدی دو نفره جدید شیک مخصوص نوجوانان

  آنچه در این مقاله می خوانید:

  روتختی های سه بعدی دو نفره جدید شیک مخصوص نوجوانان

  نوجوانان امروزی به مدل های جدیدی بسیار علاقه مند هستند. روتختی های سه بعدی بیشتر توسط نوجوانان دختر و پسر انتخاب می شوند و خریداری می شوند.

  نوجوانان همچنین به شیک بودن اتاق خواب خود بسیار اهمیت می دهند که این کار با داشتن یک روتختی شیک انجام می شود و به همین دلیل روتختی های سه بعدی چون جدید و شیک هستند انتخاب می شوند.

  تعداد تکه های روتختی سه بعدی

  تعداد تکه های روتختی سه بعدی

  معمولا روتختی های سه بعدی به صورت ۶ تکه در بازار ارائه می شوند که مشتمل بر ۱ لحاف دوخت دار، ۱ ملحفه کش دار و ۴ عدد روبالشتی می شود.

  برخی از فروشگاه ها در صورت تمایل شما، می توانند به جای عرضه یک لحاف دوخت دار، یک کاور سه بعدی همراه با یک لحافت لایت را برای شما آماده کنند.

  نحوه نگهداری و خشک کردن روتختی های سه بعدی

  نحوه نگهداری و خشک کردن روتختی های سه بعدی

  روتختی های سه بعدی به مراقبت زیادی نیاز دارند تا بتوانند در مدتی طولانی کارکرد داشته باشند. هر روتختی ایی دارای دفترچه راهنمایی است که در آن نحوه نگهداری از آن را توضیح داده است.

  خشک کردن روتختی سه بعدی بعد از شست و شو در خشک کن لباس شویی به هیچ وجه مجاز نمی باشد اما استفاده از خشکشویی بلا مانع است.

  امتیاز شما به این مقاله

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مدیر فروش
  نیره آشوری
  مدیر فروش
  09125824399