صادرات تشک یک نفره معمولی ارزان به ارمنستان

صادرات تشک یک نفره معمولی ارزان به ارمنستان
 • تشک یک نفره معمولی در انواع مدل ها به صورت عمده و با قیمت مناسب از طریق سایت های اینترنتی معتبر به فروش می رسد که به دلیل قیمت پایین این تشک ها دارای طرفداران بسیاری می باشند.

  تشک های معمولی همان تشک های فنری می باشد که دارای دو نوع تشک فنر منفصل و تشک فنر متصل می باشد که این دو نوع تشک نیز خود دارای انواع مختلفی می باشند.

  تشک های معمولی به علت حالت ارتجاعی بالایی که دارند برای افرادی که به ارتعاشات فنرها در هنگام جابه جایی حساس هستند، چندان مناسب نیستند.

  تشک یک نفره معمولی فنر منفصل

  آنچه در این مقاله می خوانید:

  تشک یک نفره معمولی فنر منفصل

  تشک فنر منفصل را ممکن است فنر میراکویل یا مارپیچ بنامند. در بازار اغلب در مورد فنریت این تشک ها می شنوید که منظور از فنریت معیاری است که مستقیما با ضخامت فنرها ارتباط دارد.

  به زبان ساده تر، هر چه این عدد کمتر باشد، تشک سفت تر خواهد بود. این فنرها در سراسر تشک به هم متصل هستند که این نوع چینش خاص، مزایا و معایبی را به همراه دارد.

  تفاوت تشک طبی با تشک معمولی در چه قسمت هایی است؟

  تفاوت تشک طبی با تشک معمولی در چه قسمت هایی است؟

  بزرگ ترین تفاوت تشک های طبی و تشک های معمولی عدم استفاده از فنر در ساخت تشک های طبی است و در ساخت تشک های طبی از مواد اولیه گران تری استفاده می شود.

  فنرهای مصرفی در تشک های فنری، از آلیاژهایی با عیار مشخص است و اتصال آنها براساس اصول علمی صورت می گیرد تا میزان تحمل وزن آنها بالا باشد و فوم مصرفی در تشک های طبی، از دانسیته سنجیده ای برخوردار است تا بتواند در مقابل تغییرات فیزیکی و فشار وزن واکنش مناسبی از خود بروز دهد.

  یک تشک مناسب باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

  یک تشک مناسب باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

  تناسب میزان سفتی و نرمی تشک با الزامات بدن فرد بیمار، داشتن انعطاف پذیری لازم برای انطباق با خطوط انحنای بدن، دارا بودن کشسانی متعادل، پارچه مناسب و دارای خواص ضد میکروبی با دوخت محکم از ویژگی های یک تشک خوب و مناسب است.

  علاوه بر این موارد، دارا بودن عایق حرارتی برای حفظ دمای مناسب و در موارد ویژه درمانی، المنت های مخصوص برای گرم کردن تشک به منظور ماساژ درمانی نیز از این موارد می باشند.

  امتیاز شما به این مقاله

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مدیر فروش
  نیره آشوری
  مدیر فروش
  09125824399