صادرات تشک طبی سبک یک نفره

صادرات تشک طبی سبک یک نفره
 • تشک طبی سبک مسافرتی از جمله پرفروش ترین تشک های بازار می باشد. این نوع تشک ها برای مصارف روزمره و یا مهمان، مناسب بوده که با کیفیت های متنوعی تولید می شوند.

  معرفی تشک های مسافرتی برای آن دست از تاجرانی مناسب خواهد بود که دنبال حاشیه سود بالا هستند. این نوع تشک ها امروزه جایگاه خوبی در بازار پیدا کرده اند. پس می توانند برای صادرات و یا توزیع در بازار داخلی مناسب باشند.

  دلیل فروش بیشتر این نوع تشک ها می تواند هم به قیمت مناسب آن ها مربوط باشد و هم حجم پایین آن ها.

  تولیدات تشک

  آنچه در این مقاله می خوانید:

  تولیدات تشک طبی سبک

  سبک بودن تشک به دلیل لایه های آکاردئونی مورد استفاده در آن ها توجیه پذیر است. هر چه وزن تشک کاهش یابد، استفاده از آن آسان تر خواهد بود. از طرفی می توان انتظار کاهش قیمت ها را هم داشت. تولیداتی که در این مجموعه ارائه می شود شامل انواع تشک با وزن و جنس پارچه های مختلف می باشد. از جمله پرفروش ترین تشک ها به دلیل ارزان بودن، تشک های دو کیلویی فراز می باشد.

  بدون زیپ بودن این نوع تشک ها به دلیل نوع الیاف داخلی آن ها می باشد. با توجه به این که از کمپر رنگی برای داخل این تشک ها استفاده می شود، مجبور خواهیم بود که تولید آن را بدون زیپ انجام دهیم.

  فروش مستقیم انواع تشک

  فروش مستقیم انواع تشک مهمان

  در بازار رقابتی امروزی شاهد این مسئله هستیم که تولید کنندگان تشک، روش های مختلفی برای فروش محصولات خود در نظر می گیرند. شاید برای شخصی که تعداد کمی تشک مد نظر داشته باشد، خرید از کارخانه مقرون به صرفه نباشد. دلیل این امر، کرایه های بالای باربری می باشد.

  اما خرید به صورت ماشینی می تواند صرفه اقتصادی بالایی داشته باشد. چرا که مشتری این امکان را دارد که به صورت یکجا بارگیری نماید. طبیعتا بسیاری از هزینه های جانبی کاهش خواهد یافت.

  صادرات تشک به افغانستان

  صادرات تشک به افغانستان

  کشور افغانستان از همسایگان اصلی ما محسوب می شود. این کشور تقاضاهای زیادی برای خرید محصولات ایرانی دارد. کشور ما با توجه به این که قیمت سوخت پایین می باشد، قیمت تولیدات محصولات مختلف، بسیار پایین می باشد. انواع ملزومات خواب، از جمله تشک مهمان، بالش، روبالشی و پتو، برای صادرات، گزینه های مناسبی محسوب می شوند.

  اگر قصد صادرات تشک به کشورهای همسایه از جمله افغانستان را داشته باشید، نمونه های مختلفی از تشک با وزن های ۲ تا ۵ کیلوگرم را به شما پیشنهاد می کنیم.

  امتیاز شما به این مقاله

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مدیر فروش
  نیره آشوری
  مدیر فروش
  09125824399