تولیدی روتختی پارچه کریستال قیمت مناسب

تولیدی روتختی پارچه کریستال قیمت مناسب
 • روتختی پارچه کریستال که دارای انواع مختلفی می باشد و از رنگ بندی های بسیار متنوع و جذابی برخوردار می باشند و به روش های مختلفی می توان جویای آن شد.

  پارچه کریستال یکی از پارچه های بسیار زیبا و با کیفیتی در بازار های داخلی و خارجی می باشد که برای تولید روتختی ها از آن استفاده می کنند و بیشتر برای اندازه های دو نفره به کار می برند و بسیاری از زوج های جوان از آن استفاده می کنند.

  زیبایی از جمله عامل هایی است که افراد در هنگام خرید روتختی ها به آن بسیار توجه می کنند زیرا زیبایی هم باعث تاثیر مثبت گذاشتن بر روی روحیه افراد می باشد هم باعث زیبایی و جذابیت دکوراسیون اتاق خواب می شود.

  روتختی پارچه کریستال سه بعدی

  آنچه در این مقاله می خوانید:

  روتختی پارچه کریستال سه بعدی

  روتختی پارچه کریستال دارای سطحی براق و زیبا می باشد که معمولا برای تخت خواب های سلطنتی استفاده می شود.

  روتختی های کریسال نیز دارای برندهای ترک و ایرانی هستند که از قیمت های مختلفی برخوردار هستند. سه بعدی یکی از مدل های روتختی پارچه کریستال می باشد که باعث زیبا تر شدن روتختی می شود.

  ویژگی های یک روتختی با کیفیت

  ویژگی های یک روتختی با کیفیت

  یک روتختی با کیفیت با هر بار استفاده از آن هم چروک نمی شود و هم به راحتی کثیف نمی شود که در صورت کثیف شدن به آسانی گاک می شوند.

  روتختی خوب از دوام بسیار زیادی برخوردار می باشد که از نظر قیمت نیز دارای قیمتی زیاد و بسیار می باشد.

  عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت روتختی ها

  عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت روتختی ها

  مهم ترین عاملی که بر روی قیمت روتختی تاثیر گذار است، کیفیت پارچه به کار برده شده برای دوخت روتختی می باشد که هر چه با کیفیت تر باشد قیمت نیز بالا تر می باشد.

  نوع دوخت، برند و شرکت تولیدی روتختی، نخ های به کار برده شده، الیاف به کار برده شده، اندازه و … از دیگر عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت است.

  امتیاز شما به این مقاله

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مدیر فروش
  نیره آشوری
  مدیر فروش
  09125824399