فروش تشک آکاردئونی مهمان وزن دو کیلوگرم

فروش تشک آکاردئونی مهمان وزن دو کیلوگرم
 • فروش تشک آکاردئونی تولیدشده در شرکت پاندا در وزن های دو کیلوگرم از درب کارخانه تولید کننده انجام می شود که این تشک های مهمان، دارای کیفیت های خوب و قیمت های مناسب هستند.

  تشک های مهمان با لایه های آکاردئونی قابلیت تولید با وزن های دو کیلوگرم را دارند که به نوبه خود قیمت های ارزان تری به نسبت وزن های بالاتر دارند.

  مراد از لایه آکاردئون، یک لایه اسفنجی در داخل تشک می باشد که سبب می شود تا ضخامت تشک هم بیشتر شده و می تواند در کاهش هزینه ها هم تاثیر گذار باشد.

  سایت فروش تشک آکاردئونی ارزان

  آنچه در این مقاله می خوانید:

  سایت فروش تشک آکاردئونی ارزان

  سایت هم امروزه یک جاده ابریشم تبدیل شده است که تجارت های بزرگی را می توان از این مسیر پایه ریزی نمود و تجارت کالای خواب را می توان یکی از عرصه های فعالیتی دانست.

  اما مشتریانی هستند که در بازار کالای خواب تمایل دارند که تشک های ارزان قیمت را خریداری نمایند و تشک های وزن دو کیلوگرم آکاردئونی یکی از این موارد انتخابی می تواند باشد.

  صادرات تشک قیمت مناسب به عراق

  صادرات تشک قیمت مناسب به عراق

  تشک های قیمت مناسب را می توان در عرصه صادرات هم به تاجران معرفی نمود و تشک های بدون زیپ که با الیاف رنگی و پارچه های فیلامنت تولید شده اند، نمونه ای از تشک های خوب و ارزان قیمت خواهد بود.

  اما در بازارهای تجاری که می توان اقدام به انتخاب بهترین نوع تشک های مسافرتی نمود، بازار عراق می تواند یکی از بهترین و دسترس پذیرترین گزینه ها باشد.

  بهترین تولیدات تشک مهمان

  بهترین تولیدات تشک مهمان

  در تولیدات تشک مهمان، یکی از بهترین دست آوردهایی که شرکت پاندا موفق به تولید آن شده است تشک های سوپرvip است که این تشک یک نفره با وزن ۳٫۵ کیلوگرم، با ضخامت ده سانتیمتر می باشد.

  این نوع تشک ها با بهترین نوع لایه های آکاردئونی تولید می شود که کاور چمدانی هم یک بسته بندی خاص و ویژه برای این محصول می باشد.

  امتیاز شما به این مقاله

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مدیر فروش
  نیره آشوری
  مدیر فروش
  09125824399