قیمت عمده تشک زمینی پنبه ای

قیمت عمده تشک زمینی پنبه ای
 • تشک زمینی پنبه ای با وزن شش کیلوگرم برای یک نفره و وزن ۱۲ کیلوگرم برای دونفره در شرکت پاندا تولید می شود و برای فروش عمده در بازار، با قیمت های تولیدی قابل عرضه می باشد و می توانید وزن و سایز را هم به دلخواه خودتان تغییر دهید.

  تشک های تولیدی شرکت پاندا با الیاف پنبه ای درجه یک انجام می شود. پنبه ها دارای کیفیت های مختلفی هستند و به همین دلیل، قیمت های متفاوتی هم می توانند داشته باشند.

  پنبه های کیفیت پایین، معمولا رنگ زرد رنگ دارند و داخل آن ها چوب و … مشاهده می شود و به صورت کامل، پاکسازی نشده اند اما پنبه های درجه یک، رنگ سفید دارند و بسیار لطیف می باشند.

  فروش عمده تشک پنبه ای یک نفره

  آنچه در این مقاله می خوانید:

  فروش عمده تشک زمینی پنبه ای یک نفره

  تشک زمینی پنبه ای یک نفره شرکت پاندا اکثرا با اندازه ۲ * ۹۰ تولید می شوند و وزن پنبه مورد استفاده برای پر کردن این نوع تشک ها، ۶ کیلوگرم می باشد.

  اما اگر متقاضی برای خرید تشک های قیمت مناسب تر هستید می توانید سفارش خود را با وزن های پایین تر ارائه نمایید و تشک ها بر اساس نوع سفارش شما قابل تغییر هستند.

  مشخصات تشک دونفره پنبه ای

  مشخصات تشک دونفره پنبه ای

  تشک دونفره هم به صورت پنبه ای قابل تولید می باشند و از مشخصات آن ها می توان به ابعاد ۲*۱۸۰ و وزن بالای ۱۲ کیلوگرم اشاره نمود.

  تشک های مخصوص تخت که با الیاف پنبه ای تولید می شوند هم به صورت لبه دار طراحی می شوند و تولید این نوع تشک ها هم در مجموعه پاندا قابل انجام است.

  تولیدی تشک زمینی الیاف

  تولیدی تشک زمینی الیاف

  تشک زمینی با الیاف لایکو و یا الیاف رنگی بازیافتی هم قابل تولید می باشند و تشک ها هر کدام می توانند قیمت های متفاوتی داشته باشند.

  شما بر اساس پارامترهایی همچون قیمت، کیفیت و یا نحوه خرید می توانید برای شروع همکاری با پاندا اقدام نمایید و بهترین و کاملترین اطلاعات را دریافت نمایید.

  امتیاز شما به این مقاله

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مدیر فروش
  نیره آشوری
  مدیر فروش
  09125824399