قیمت پتو گلبافت گل برجسته دو نفره

قیمت پتو گلبافت گل برجسته دو نفره
 • قیمت پتو گلبافت گل برجسته دو نفره برای افرادی که قصد خرید ماشینی دارند از درب کارخانه اعلام می شود. برای این سفارش، حداقل ۲۴۰ کارتن باید خرید نمایید.

  افرادی که پخش کننده پتو هستند یا در زمینه صادرات فعالیت دارند، حجم خرید ماشینی دارند. بدون شک توقع چنین مشتریانی، پایین ترین قیمت ممکن خواهد بود. زمانی که مشتری چنین ثبت سفارشی انجام می دهد، ما نیز درصد تخفیف های مناسبی برای او اعمال می کنیم.

  در نظر داشته باشید که برای صادرات پتو، قیمت های اعلام شده به صورت دلاری بوده که همین مسئله هم به کاهش قیمت ها کمک می کند.

  قیمت پتو یک نفره دیجی کالا

  آنچه در این مقاله می خوانید:

  قیمت پتو یک نفره دیجی کالا

  دیجی کالا از معروف ترین سایت های فروشگاهی در فضای مجازی می باشد. پتو گلبافت در میان محصولات این شرکت قرار دارد. اما در نظر داشته باشید که این سایت صرفا فعالیت های تک فروشی دارد. پس می تواند مرجع مناسبی برای دستیابی به قیمت های تک فروشی باشد.

  با توجه به این که فروشنده های متعددی در این سایت مشغول به فعالیت هستند، شاهد ارائه قیمت های متفاوت هم هستیم. شهرهای مختلف، هزینه های باربری متفاوتی دارند که منجر به تغییر قیمت می شود.

  زمانی که یک بار از یک شهر مشخص، به شهرهای مختلف ارسال می شود، هزینه های باربری متفاوت خواهد بود. از طرفی، حجم بار هم می تواند برروی کرایه بار تاثیرگذار باشد.

  پس می توان دلیل این تفاوت قیمت ها را تا حد زیادی فهمید.

  قیمت پتو گلبافت اصفهان

  قیمت پتو گلبافت اصفهان

  اصفهان به عنوان شهر اصلی برای فعالیت کارخانه گلبافت می باشد. اما همه سفارشات مشتریان از این شهر ارسال نمی شود. زمانی که مشتری، ثبت سفارش خود را به صورت کارتونی انجام می دهد، مقرون به صرفه است که ارسال بار از انبار تهران انجام شود. این کار از نظر زمانی هم به نفع مشتری خواهد بود.

  اگر بخواهیم کارتن به کارتن سفارشات را از کارخانه اصفهان ارسال کنیم، برای شرکت تولیدی، هزینه های زیادی به همراه دارد. ارسال بار از انبار تهران، بهترین راهکار ارائه شده می باشد.

  این کار هم از لحاظ اقتصادی و هم زمانی برای خریداران به صرفه خواهد بود. بسیاری از افراد تصور این را دارند که اگر از کارخانه بار ارسال شود برای آن ها به صرفه است. برای کارخانه صرفه اقتصادی برای ارسال کارتونی بار وجود ندارد.

  پتو گلبافت گل برجسته دو نفره

  قیمت پتو گلبافت گل برجسته دو نفره

  اگر به دنبال یافتن بهترین قیمت پتو گلبافت گل برجسته هستید ابتدا باید حجم خرید خود را مشخص کنید. خیلی از مشتریان می پرسند قیمت ماشینی چند و قیمت کارتونی چند؟ این نوع سوال پرسیدن کاملا اشتباه است. بهتر است حجم خرید خود را به کارشناسان فروش اعلام نمایید. این کار سرعت پاسخگویی را افزایش می دهد.

  اطلاع از قیمت ها و ثبت سفارش انواع پتو را می توانید به راحتی از طریق کارشناسان ما به دست آورید.

  امتیاز شما به این مقاله

  میانگین امتیازات ۴ از ۵
  از مجموع ۴ رای

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مدیر فروش
  نیره آشوری
  مدیر فروش
  09125824399